Air France - USA - Havajské ostrovy - levné letenky Honolulu 16.790,- kč

A teď Amerika z jiného soudku. Za cenu 16.790,- kč i s poplatky se v českém systému zrodily akční letenky na Havajské ostrovy v zajímavém tarifu francouzské aerolinky Air France. Jsou tu zpáteční levné letenky do Honolulu, hlavního a největšího města na Havajských ostrovech s odletem z Varšavy a návratem do Varšavy.

Postup při rezervaci, dostupnost: naší čtenáři vědí, že pakliže se jedná o akční letenky, je součástí i letový kalendář. Vybírat tedy můžete z volných termínů, které jsou online aktualizovány. Odpadá tak vyhledávání letenek, či podřizování se pár vybraným datům. Kalendář pro tuto akci obsahuje levné letenky Honolulu od 29. října až do 26. února.

Popis levného letu na Havajské ostrovy: Odlet s Air France je uskutečňován z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s prvním mezipřistáním na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie (cca 1h), druhým na letišti Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles (cca 4h), USA s příletem na Honolulu Intl, Honolulu, (USA). Stejně i zpět.

Tip: Vyplatí se tento tarif? Zpáteční levné letenky na Havajské ostrovy v režii Air France určitě nejsou špatná volba. Honolulu je perlou Havaje a místem, které by nemělo uniknou žádnému cestovateli. Pro dopravu k místům odletu a příletu vám na míru poradíme také letenky do Varšavy z Varšavy, stačí napsat svá kritéria na náš facebook.

- rezervace levné letenky Honolulu - Havajské ostrovy (USA) 16.790,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.