Air France - USA - Havajské ostrovy - levné letenky Honolulu 16.790,- kč

A teď Amerika z jiného soudku. Za cenu 16.790,- kč i s poplatky se v českém systému zrodily akční letenky na Havajské ostrovy v zajímavém tarifu francouzské aerolinky Air France. Jsou tu zpáteční levné letenky do Honolulu, hlavního a největšího města na Havajských ostrovech s odletem z Varšavy a návratem do Varšavy.

Postup při rezervaci, dostupnost: naší čtenáři vědí, že pakliže se jedná o akční letenky, je součástí i letový kalendář. Vybírat tedy můžete z volných termínů, které jsou online aktualizovány. Odpadá tak vyhledávání letenek, či podřizování se pár vybraným datům. Kalendář pro tuto akci obsahuje levné letenky Honolulu od 29. října až do 26. února.

Popis levného letu na Havajské ostrovy: Odlet s Air France je uskutečňován z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko s prvním mezipřistáním na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie (cca 1h), druhým na letišti Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles (cca 4h), USA s příletem na Honolulu Intl, Honolulu, (USA). Stejně i zpět.

Tip: Vyplatí se tento tarif? Zpáteční levné letenky na Havajské ostrovy v režii Air France určitě nejsou špatná volba. Honolulu je perlou Havaje a místem, které by nemělo uniknou žádnému cestovateli. Pro dopravu k místům odletu a příletu vám na míru poradíme také letenky do Varšavy z Varšavy, stačí napsat svá kritéria na náš facebook.

- rezervace levné letenky Honolulu - Havajské ostrovy (USA) 16.790,- kč

Letecké společnosti