Air France ⇆ USA - Georgia - levné letenky Atlanta (zpáteční) 10.537,- kč

akce letenky Atlanta - USADo americké Georgie vás levně dostane francouzská národní aerolinka. Nečekaně a po velmi dlouhé době se nám naskýtá šance na objednání levné letenky do Atlanty v USA. Zpáteční lety jsou aktuálně v systému k dostání za těžko odolatelných 10.537,- kč s taxami i poplatky. Letět je potřeba z německého Norimberku.

Zpáteční levné letenky Atlanta se sníženou cenou až o 6 tisíc oproti běžné ceně jsou dostupné na termíny od letošního 26. října do 13. března 2016. Pobyt je limitován třemi měsíci. Na extra výhodnou rezervaci letenky do Georgie máte čas s dneškem 3 dny, tedy do 15. září.

Vodítkem jak postupovat bude odkaz na objednání březnové letenky do Ameriky, k nalezení pod odkazem na konci článku. Atlanta vás neoslovila? Celkově dění v sekci levné letenky USA mapujte zde. Bližší detaily letu Norimberk - Atlanta a zpět jako je přeprava batožin, mezipřistání atd. získáte v náhledu rezervace. Autobusová společost Ecolines navíc nabízí jízdenku na trasu Praha - Norimberk už za 735,- kč, což vyhovuje nízkým nákladům přepravy, i když poletíme z Bavorska. Neváhejte!

⇆ Atlanta - USA 10.537,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety