Air France ⇆ USA - Florida - levné letenky Miami z Vídně 12.240,- kč

Pravidelný monitoring levných letů do USA přináší další cestovatelský přírustek v kategorii levné letenky Florida. Po Turkish Airlines přichází na akční scénu také aerolinky Air France. Jasno v tom, který tarif je lepší, jestli ten od turecké nebo francouzské letecké společnosti by vám měl udělat souhrn a porovnání aktuálních podmínek letu do Miami.

Oba letečtí dopravci se specializují na cestování z Vídně. Období pro let v akci na Floridu se opět orientuje na listopad 2015 až 20. březen 2016. Rozdíl přichází v ceně a počtu volných letenek. Zatímco Turkish má letenky Miami za 13.319,- kč, letenky Florida od Air France si zabookujete ještě cca o tisíc kč levněji. Cena za linku tam i zpět je 12.240,- kč i s poplatky. Rezervace do 15. července.

Turkish Airlines samozřejmě nabízí o chloupek lepší servis na palubě, nicméně cena tarifu levné letenky Miami od Air France není nikterak vykoupena horšími podmínkami letu, jen to berete přes kratší mezipřistání v Paříži a poté už rovnou do Ameriky. Přilétá se na Miami International (MIA) Florida - USA. Zpátky opět do Vídně.

Tip: Určitě nespoléhejte na avizované datum ukončení prodeje těchto akčních letenek, které je až 15. července, protože právě teď je nejlepší doba na objednání takové letenky. Proč? Když nahlédneme do konkurečního kalendáře od Turkish Air, narazíme na spoustu již vyprodaných termínu a to samé bude následovat i tady u kalendáře Air France. Včasná rezervace této levné letenky znamená neomezování se při volbě volného termínu a o to nám jde.

⇆ Miami - Florida (z Vídně) Air France 12.240,- kč kalendář

⇆ Miami - Florida (z Vídně) Turkish Air 13.319,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.