Air France ⇆ USA - Florida - levné letenky Miami z Prahy (a zpět) 13.295,- kč

akce letenky Florida - MiamiVíte, že jsou aktuálně dostupné akční letenky do Miami dokonce ve třech variantách? Po vyprodaných letenkách od Finnair a British Airways s jiným místem návratu z léta je to vítaná zpráva. Rozeberme si postupně jednotlivé možnosti zpátečních levných letů na Floridu, začínáme od nejlevnější ceny a tu mají Air France.

O krapet výhodnější letenky Miami z Prahy od francouzské letecké společnosti můžou být aktuálně vaše za cenu 13.295,- kč včetně všech tax i poplatků. Cestovní období pro akční let do USA v oblasti Florida na palubě tohoto dopravce vyhovuje termínům od 13. října 2015 do 18. července 2016 (vyjímaje návraty v dubnu).

Úspěch a značný zájem je také o probíhající akci obousměrné levné letenky Miami s odletem z Vídně. Tuto chuťovku nám servíruje British Airways za 13.690,- korun. Možná ještě bohatší nabídka volných míst od 27. října do 20. června dovoluje naplánování letu přes vánoce. Odlet např. 9. prosince s návratem třeba už i 27. - 29. prosince!

S nabídkou letenek do Miami pod 14 tisíc trojlístek doplňuje naše oblíbená Turkish Airlines. Opět se vrátíme k odletům z letiště Praha. Je pro vás připravená akce na zpáteční lety Praha - Miami a zpět za 13.990,- kč, letět na Floridu však můžete později než u Air France a British Airways. Akční kalendář totiž ukrývá termíny od 1. listopadu do 29. dubna příštího roku. I zde lze uvažovat o cestě do Ameriky přes vánoce nebo silvestra. Podrobnosti jsou uvedeny v kalendářích.

⇆ Miami - USA (z Prahy - Air France) 13.295,- kč kalendář

⇆ Miami - USA (z Vídně - British Airways) 13.690,- kč kalendář

⇆ Miami - USA (z Prahy - Turkish Air) 13.990,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.