Air France ⇆ Thajsko - levné letenky do Bangkoku z Prahy 13.731,- kč

Další z možností jak si zaletět levně do thajského Bangkoku vane ze stáje francouzského dopravce Air France. Na přelomu července a srpna jsme si ukázali dva tarify. Linku od China Southern a linku od Royal Jordanian. Prvně zmiňovaný sice byl z Prahy, přílétal stejně jako druhý do Vídně a absahoval více mezipřistání, to vše kolem dvanáct a půl tisíce kč.

Tento týden ovšem spatřily světlo světa také akční letenky Bangkok od Air France. Oproti dvou konkurečnním aerolinkám je sice potřeba připlatit cca dvanáct stovek (letenky jsou k rezervování za 13.731,- kč), za to však odletíte z Prahy a do našeho hlavního města se i vrátíte. Nehledejte kompromis  v podobě mnoha mezipřistání. Na této lince vás to čeká pouze jednou!

Dostupnost: Nyní již můžeme otevřít samotnou kapitolu v otázce dostupnosti levných letenek do Thajska od Air France. Neodbydeme vám strohým termínem, o který by se museli poprat jen ti nejrychlejší letenkáři, k dispozici je totiž kalendář a na druhou stranu lze smutně poznamenat, že jde o doprodej. K dispozici jsou levné letenky do Bangkoku v období 20. listopad 2014 až 29. leden 2015.

Info k letu: Do Thajska letíte s Air France z letiště Praha s mezipřistáním v Paříži (2 až 5 hodin). Přílet je na airport Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko. Zpáteční let z Bangkoku do Prahy je veden po stejné trase.

Tip: Jak jste si už mohli povšimnout, jedná se o sezónní levné letenky do Thajska, kdy je po všech letech obvykle největší poptávka a tím pádem je cena na nejvyšší úrovni, určitě se tak vyplatí bez nějakých okolků vybrat poslední termíny.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 13.731,- kč kalendář