Air France ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 12.486,- kč

Thajsko, to je nekonečné téma! Po levných letenkách do Bangkoku od Qatar Airways, Turkish Airlines, Ukraine Airlines a Aeroflotu se obratně na trhu zorientovala francouzská aerolinka Air France a zařadila mezi své akční tarify také levné letenky Bangkok. Nenáročný spoj vede z letiště v Praze a koupíte jej včetně zpáteční letenky Bangkok - Praha za 12.486,- kč.

Podívejme se na dostupnost. Levné letenky do Thajska od Air France řeší hodně problémů, které měli konkurenční tarify. Pojďme se ale v první řadě podívat na volné termíny. Chtěli jste si objednat levné letenky Thajsko ještě na jaro, léto, podzim a nebo i začátek příští zimy? Řešení je právě v tarifu Air France. Letenky Bangkok bookujte z období 6. květen 2015 až 10. prosinec 2015.

Další plusové body si letecká společnost Air France na trase do Thajska připisuje za jednoduchý let s jedním a to ještě krátkým mezipřistáním ve Francii. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Ar... (PRG) Česko s přeletem přes Paříž Charles De Gaul... (CDG) - Francie (na cestě do Bangkoku zastávka 2 hodiny a na cestě z Bangkoku pouhou hodinu) a příletem na Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko.

Tip: Pro lepší přehled si zrekapitulujeme poslední levné letenky Bangkok. Na křídlech Qatar Airways se dalo letět 2. března z Vídně za 13 tisíc. V únoru o sobě dala vědět ruská Aeroflot a taky Turkish Airlines, jenž disponovala letenkami do Thajska z Prahy za 11.743,- kč. K dnešnímu dni se však všechny už vyprodali a jediný aktivní je ten od Air France.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.486,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.