Air France ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 12.486,- kč

Thajsko, to je nekonečné téma! Po levných letenkách do Bangkoku od Qatar Airways, Turkish Airlines, Ukraine Airlines a Aeroflotu se obratně na trhu zorientovala francouzská aerolinka Air France a zařadila mezi své akční tarify také levné letenky Bangkok. Nenáročný spoj vede z letiště v Praze a koupíte jej včetně zpáteční letenky Bangkok - Praha za 12.486,- kč.

Podívejme se na dostupnost. Levné letenky do Thajska od Air France řeší hodně problémů, které měli konkurenční tarify. Pojďme se ale v první řadě podívat na volné termíny. Chtěli jste si objednat levné letenky Thajsko ještě na jaro, léto, podzim a nebo i začátek příští zimy? Řešení je právě v tarifu Air France. Letenky Bangkok bookujte z období 6. květen 2015 až 10. prosinec 2015.

Další plusové body si letecká společnost Air France na trase do Thajska připisuje za jednoduchý let s jedním a to ještě krátkým mezipřistáním ve Francii. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Ar... (PRG) Česko s přeletem přes Paříž Charles De Gaul... (CDG) - Francie (na cestě do Bangkoku zastávka 2 hodiny a na cestě z Bangkoku pouhou hodinu) a příletem na Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko.

Tip: Pro lepší přehled si zrekapitulujeme poslední levné letenky Bangkok. Na křídlech Qatar Airways se dalo letět 2. března z Vídně za 13 tisíc. V únoru o sobě dala vědět ruská Aeroflot a taky Turkish Airlines, jenž disponovala letenkami do Thajska z Prahy za 11.743,- kč. K dnešnímu dni se však všechny už vyprodali a jediný aktivní je ten od Air France.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.486,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety