Air France ⇆ Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy 12.486,- kč

Thajsko, to je nekonečné téma! Po levných letenkách do Bangkoku od Qatar Airways, Turkish Airlines, Ukraine Airlines a Aeroflotu se obratně na trhu zorientovala francouzská aerolinka Air France a zařadila mezi své akční tarify také levné letenky Bangkok. Nenáročný spoj vede z letiště v Praze a koupíte jej včetně zpáteční letenky Bangkok - Praha za 12.486,- kč.

Podívejme se na dostupnost. Levné letenky do Thajska od Air France řeší hodně problémů, které měli konkurenční tarify. Pojďme se ale v první řadě podívat na volné termíny. Chtěli jste si objednat levné letenky Thajsko ještě na jaro, léto, podzim a nebo i začátek příští zimy? Řešení je právě v tarifu Air France. Letenky Bangkok bookujte z období 6. květen 2015 až 10. prosinec 2015.

Další plusové body si letecká společnost Air France na trase do Thajska připisuje za jednoduchý let s jedním a to ještě krátkým mezipřistáním ve Francii. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel Ar... (PRG) Česko s přeletem přes Paříž Charles De Gaul... (CDG) - Francie (na cestě do Bangkoku zastávka 2 hodiny a na cestě z Bangkoku pouhou hodinu) a příletem na Bangkok Suvarnabhumi In... (BKK) Thajsko.

Tip: Pro lepší přehled si zrekapitulujeme poslední levné letenky Bangkok. Na křídlech Qatar Airways se dalo letět 2. března z Vídně za 13 tisíc. V únoru o sobě dala vědět ruská Aeroflot a taky Turkish Airlines, jenž disponovala letenkami do Thajska z Prahy za 11.743,- kč. K dnešnímu dni se však všechny už vyprodali a jediný aktivní je ten od Air France.

⇆ Bangkok - Thajsko (z Prahy) 12.486,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.