Air France ⇆ Mexiko - levné letenky Mexico City a Cancun 10.890,- kč

Nedávno avizované levné letenky do Mexika mají své pokračování! Před devíti dny se v pozitivním světle ukázala také francouzská letecká společnost Air France, jenž vytasila pár levných letenek do "snobského" letoviska Cancun. Situace se vyvrbila v akční letenky do Cancunu a také do Mexico City za 10.890,- kč. Letět se dá opět z Norimberku a Mnichova.

Dostupnost: Hlavní rozdíl ve vývoji je v tom, že teď už levné letenky Mexiko od Air France mají i kalendáře, takže nemusíte volné termíny hledat přes vyhledávač letenek. Dvě mexické destinace s dvěma různými možnostmi odletů, rovná se 4 alternativy. Letenky Cancun případně letenky Mexico City - termíny pro rezervaci odpovídají období listopad 2015 až březen 2016.

Informace k letům do Mexika pod hlavičkou Air France. S linkou vypomáhá také letecký dopravce Aeromexico (u letů z Mnichova) a Regional CAE (při letech z Norimberku). Letí se přes Paříž. Zpátky z Cancunu či Mexico City se dostanete opět přes Paříž do Norimberku nebo Mnichova.

⇆ Cancun - Mexiko (z Norimberku) 10.890,- kč kalendář

⇆ Cancun - Mexiko (z Mnichova) 10.990,- kč kalendář

⇆ Mexico City - Mexiko (z Norimberku) 10.890,- kč kalendář

⇆ Mexico City - Mexiko (z Mnichova) 10.890,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.