Air France ⇆ Mexiko - levné letenky Mexico City a Cancun 10.890,- kč

Nedávno avizované levné letenky do Mexika mají své pokračování! Před devíti dny se v pozitivním světle ukázala také francouzská letecká společnost Air France, jenž vytasila pár levných letenek do "snobského" letoviska Cancun. Situace se vyvrbila v akční letenky do Cancunu a také do Mexico City za 10.890,- kč. Letět se dá opět z Norimberku a Mnichova.

Dostupnost: Hlavní rozdíl ve vývoji je v tom, že teď už levné letenky Mexiko od Air France mají i kalendáře, takže nemusíte volné termíny hledat přes vyhledávač letenek. Dvě mexické destinace s dvěma různými možnostmi odletů, rovná se 4 alternativy. Letenky Cancun případně letenky Mexico City - termíny pro rezervaci odpovídají období listopad 2015 až březen 2016.

Informace k letům do Mexika pod hlavičkou Air France. S linkou vypomáhá také letecký dopravce Aeromexico (u letů z Mnichova) a Regional CAE (při letech z Norimberku). Letí se přes Paříž. Zpátky z Cancunu či Mexico City se dostanete opět přes Paříž do Norimberku nebo Mnichova.

⇆ Cancun - Mexiko (z Norimberku) 10.890,- kč kalendář

⇆ Cancun - Mexiko (z Mnichova) 10.990,- kč kalendář

⇆ Mexico City - Mexiko (z Norimberku) 10.890,- kč kalendář

⇆ Mexico City - Mexiko (z Mnichova) 10.890,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.