Air France ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun 11.279,- kč

Máte políčeno na cestování do Karibiku? Co takhle Mexiko? Sedněte do letadla vypravováno aerolinkou Air France a leťte podstatně levněji! Francouzská letecká společnost si připravila sezónní levné letenky do Mexika - Cancunu za 11.279,- kč s odletem z německého Norimberku. Máte-li to z tohoto města daleko, dá se letět výhodně směr Cancun také z Mnichova a ten už není daleko.

Dostupnost: Žádné zdlouhavé čekání! Levné letenky Cancun od Air France si objednáte na termíny s nejpozdějším odletem 22. března. Strávit v mexickém Cancunu můžete maximálně 3 měsíce. Upozorňujeme, že levné letenky jsou v prodeji jen do vyprodání zásob, poté už cena putuje opět vzhůru. Inspiraci najdete na konci článku.

Specifikace spoje: Na letech z Norimberku se účastní pouze Air France. Na letech z Mnichova vypomáhá také americká Delta Airlines. Letí se ve směru Norimberk (případně Mnichov) - Paříž - Cancun (CUN) - Mexiko a zpátky Cancun - Mexico City - Paříž - Norimberk (případně Mnichov).

Tip: Proč se vyplatí tyto levné letenky? Je to hned z několika důvodů. Výhodných spojů do Mexika je málo. Poslední co stál za to směřoval do Mexico City 20. ledna v tarifu KLM. Na levné letenky do Cancunu pak cílila ještě British Airways, to bylo ale naposledy v září, určite tedy s rezervací nečekejte ani minutu.

⇆ Cancun - Mexiko (z Norimberku) 11.279,- kč rezervace

⇆ Cancun - Mexiko (z Mnichova) 11.609,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety