Air France ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun 11.279,- kč

Máte políčeno na cestování do Karibiku? Co takhle Mexiko? Sedněte do letadla vypravováno aerolinkou Air France a leťte podstatně levněji! Francouzská letecká společnost si připravila sezónní levné letenky do Mexika - Cancunu za 11.279,- kč s odletem z německého Norimberku. Máte-li to z tohoto města daleko, dá se letět výhodně směr Cancun také z Mnichova a ten už není daleko.

Dostupnost: Žádné zdlouhavé čekání! Levné letenky Cancun od Air France si objednáte na termíny s nejpozdějším odletem 22. března. Strávit v mexickém Cancunu můžete maximálně 3 měsíce. Upozorňujeme, že levné letenky jsou v prodeji jen do vyprodání zásob, poté už cena putuje opět vzhůru. Inspiraci najdete na konci článku.

Specifikace spoje: Na letech z Norimberku se účastní pouze Air France. Na letech z Mnichova vypomáhá také americká Delta Airlines. Letí se ve směru Norimberk (případně Mnichov) - Paříž - Cancun (CUN) - Mexiko a zpátky Cancun - Mexico City - Paříž - Norimberk (případně Mnichov).

Tip: Proč se vyplatí tyto levné letenky? Je to hned z několika důvodů. Výhodných spojů do Mexika je málo. Poslední co stál za to směřoval do Mexico City 20. ledna v tarifu KLM. Na levné letenky do Cancunu pak cílila ještě British Airways, to bylo ale naposledy v září, určite tedy s rezervací nečekejte ani minutu.

⇆ Cancun - Mexiko (z Norimberku) 11.279,- kč rezervace

⇆ Cancun - Mexiko (z Mnichova) 11.609,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.