Air France ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun 11.279,- kč

Máte políčeno na cestování do Karibiku? Co takhle Mexiko? Sedněte do letadla vypravováno aerolinkou Air France a leťte podstatně levněji! Francouzská letecká společnost si připravila sezónní levné letenky do Mexika - Cancunu za 11.279,- kč s odletem z německého Norimberku. Máte-li to z tohoto města daleko, dá se letět výhodně směr Cancun také z Mnichova a ten už není daleko.

Dostupnost: Žádné zdlouhavé čekání! Levné letenky Cancun od Air France si objednáte na termíny s nejpozdějším odletem 22. března. Strávit v mexickém Cancunu můžete maximálně 3 měsíce. Upozorňujeme, že levné letenky jsou v prodeji jen do vyprodání zásob, poté už cena putuje opět vzhůru. Inspiraci najdete na konci článku.

Specifikace spoje: Na letech z Norimberku se účastní pouze Air France. Na letech z Mnichova vypomáhá také americká Delta Airlines. Letí se ve směru Norimberk (případně Mnichov) - Paříž - Cancun (CUN) - Mexiko a zpátky Cancun - Mexico City - Paříž - Norimberk (případně Mnichov).

Tip: Proč se vyplatí tyto levné letenky? Je to hned z několika důvodů. Výhodných spojů do Mexika je málo. Poslední co stál za to směřoval do Mexico City 20. ledna v tarifu KLM. Na levné letenky do Cancunu pak cílila ještě British Airways, to bylo ale naposledy v září, určite tedy s rezervací nečekejte ani minutu.

⇆ Cancun - Mexiko (z Norimberku) 11.279,- kč rezervace

⇆ Cancun - Mexiko (z Mnichova) 11.609,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.