Air France ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun 10.764,- kč

Jak ušetřit na letu do Mexika nám poví opět náš letenkový rádce. Po březnové akci Delty Airlines s letenkami do Mexika v podání ostrova Cozumel za 12.690,- kč se teď daří zabodovat francouzské aerolince Air France, jenž si políčila na levné lety Mexiko s odlety s nám známých německých letišť - Mnichov a vzdálenější Norimberk, je tu oblíbené letovisko Cancun za hodně lákavou cenu.

Dostupnost: Využijte dočasně výhodný spoj k zimní dovolené v Mexiku. Zpáteční levné letenky Cancun vás při včasné rezervaci a odletu z německého Berlína výjdou na pouhých 10.764,- kč. Bliže to budeme mít určitě z Mnichova. Zpáteční letenky do Cancunu z tohoto města jsou drahší jen o necelých 200,- kč. Odlety lze absolovovat nejpozději 22. března s maximální dobou pobytu 3 měsíce. Rezervace levné letenky lze provést jen do vyprodání linky.

Více informací o výprodejovém letu do Mexika: Linka je v režii dopravce Air France. Na uvedeném spoji se významně podílí také nizozemská KLM a okrajově také Aeromexico. Levný let Mexiko (Cancun) má dva přestupy. V Amsterdamu a Mexico City. Přílet je na letiště Cancun (CUN) Mexiko. Zpátky místo Amsterdamu se zastavíte v Paříži a končíte opět v Norimberku. Totéž lze podniknout i ve variantě "odlet z Mnichova".

Tip: Už jste v minulosti koukali jedním očkem po levných letenkách do Mexika? Cestování do Karibiku v podobě oblíbeného letoviska Cancun jsme tady už měli v lednu, opět od Air France a opět ze stejných odletových měst. Cena za letenky do Cancunu ale byla asi o 500,- kč výše než je teď a to je další důvod, proč si tarif objednat.

⇆ Cancun - Mexiko (z Norimberku) 10.764,- kč rezervace

⇆ Cancun - Mexiko (z Mnichova) 10.946,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.