Air France ⇆ Mexiko - levné letenky Cancun 10.764,- kč

Jak ušetřit na letu do Mexika nám poví opět náš letenkový rádce. Po březnové akci Delty Airlines s letenkami do Mexika v podání ostrova Cozumel za 12.690,- kč se teď daří zabodovat francouzské aerolince Air France, jenž si políčila na levné lety Mexiko s odlety s nám známých německých letišť - Mnichov a vzdálenější Norimberk, je tu oblíbené letovisko Cancun za hodně lákavou cenu.

Dostupnost: Využijte dočasně výhodný spoj k zimní dovolené v Mexiku. Zpáteční levné letenky Cancun vás při včasné rezervaci a odletu z německého Berlína výjdou na pouhých 10.764,- kč. Bliže to budeme mít určitě z Mnichova. Zpáteční letenky do Cancunu z tohoto města jsou drahší jen o necelých 200,- kč. Odlety lze absolovovat nejpozději 22. března s maximální dobou pobytu 3 měsíce. Rezervace levné letenky lze provést jen do vyprodání linky.

Více informací o výprodejovém letu do Mexika: Linka je v režii dopravce Air France. Na uvedeném spoji se významně podílí také nizozemská KLM a okrajově také Aeromexico. Levný let Mexiko (Cancun) má dva přestupy. V Amsterdamu a Mexico City. Přílet je na letiště Cancun (CUN) Mexiko. Zpátky místo Amsterdamu se zastavíte v Paříži a končíte opět v Norimberku. Totéž lze podniknout i ve variantě "odlet z Mnichova".

Tip: Už jste v minulosti koukali jedním očkem po levných letenkách do Mexika? Cestování do Karibiku v podobě oblíbeného letoviska Cancun jsme tady už měli v lednu, opět od Air France a opět ze stejných odletových měst. Cena za letenky do Cancunu ale byla asi o 500,- kč výše než je teď a to je další důvod, proč si tarif objednat.

⇆ Cancun - Mexiko (z Norimberku) 10.764,- kč rezervace

⇆ Cancun - Mexiko (z Mnichova) 10.946,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.