Air France ⇆ Maskarény - levné letenky Reunion Island 15.303,- kč

Patříte mezi vyznavače nekončícího léta na nevšedních místech světa? Užijte si aktivní dovolenou na neobyčejném ostrově v Indickém oceánu! Rýsuje se nám bezvadná šance k zabukování levné letenky na Reunion Island. Tento grandiózní ostrov patřící pod department Francie se dá nyní letecky levně navštívit s odlety z německých letišť Berlín, Mnichov s Norimberk. Zpáteční spoje jsou k dostání už za 15.303,- kč.

Dostupnost: Zpáteční letenky na Reunion Island objednávejte nejpozději do dneška, protože ceny platí pouze v tento jeden jediný den. Zvládnete-li to, otevírá se vám brána k levné cestě na Reunion Island do nejpozdějšího data 30. červen 2014. Délka pobytu činí maximálně 30 dní. Letenky na Reunion Island nabízí ze všech tří německých letišť téměř identické cenové podmínky. Více v ukázkách na konci článku.

Za výhodnými lety pouze pro dnešní den stojí aerolinka Air France. Tato letecká společnost kraluje v oblasti výhodné dopravy do zámořských departmentů Francie, stejně jako je to u ostrova Martinik, nebo Guadeloupe v Karibiku. Levné letenky na Reunion Island tedy vedou z Norimberku, Mnichova nebo Berlína. U všech alternativ letíte s jedním mezipřistáním v Paříži. Po mezipřistání je nutná změna letiště z Paříž (CDG) na Paříž Orly (ORY). Přílet je na Reunion Island (RUN). Stejně i zpět.

Tip: Hledáte-li pohádkovou dovolenou s nepřebernými možnostmi aktivního vyžití a nádherným počasí na kouzelném ostrově, zvolte si aktuální levné letenky Reunion Island s cenou, která nemá konkurenci. Podělte se pak s námi o vaše zážitky a dobrodružství z cesty na našem facebooku, vaše zkušenosti jak se budou hodit i dalšímu cestovateli. Let je dostupný pouze dnes!

Let z Německa? Vyplatí se či nikoliv? Tuto základní otázku si pokládá většina začátečníků. V případě letenek na Reunion Island nemáte nad čím váhat. Zveřejňujeme je mezi tipy vůbec poprvé. Porovnejte si například kompletní dovolenou na Reunion Island od cestovky s tímto tarifem. Cenový rozdíl je markantní a některým by mohl způsobit i šok. Byla by tedy velká škoda si nechat utéci tyto levné letenky z kategorie "extra".

⇆ Reunion Island - z Mnichova 15.303,- kč rezervace

⇆ Reunion Island - Maskarény (z Berlína) 15.305,- kč rezervace

⇆ Reunion Island - z Norimberku 15.313,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.