Air France ⇆ Karibik: levné letenky Martinik, Guadeloupe z Prahy (a zpět) 12.889,- kč

Na prodloužené léto v Karibiku láká francouzská letecká společnost Air France. Martinik a Guadeloupe jsou dva karibské ostrovy, jenž jsou k mání v akčním tarifu za 12.889,- kč při odletu z Prahy. Zaleťte si z Česka do letoviska Pointe a Pitre nebo Ft de France a zpět pod 13 tisíc korun.

Výhodou je právě komplexní tarif umožňující let z naší vlasti. Obvykle se za obdobnou cenu lítá až z Paříže, kde je mezipřistání. Takto už máte vše v jednom. Nyní už termíny: Levné letenky na ostrovy Martinik a Guadeloupe bookujte na posezonní období v měsících zaří, říjen a listopad. Nejvíce volných míst je na září. Prodej platí do vyprodání nebo stažení z nabídky.

Nepřehlédněte: Menší úskalí na cestě? Nikoli, budete-li připraveni. Tento akční let má svá konkrétní specifikum. Odlétáte z letiště v Praze s mezipžistáním v Paříži (CDG) a zde vás čeká změna odletového letiště na Paříž Orly (ORY). Přílet podle zvoleného tarifu na Pointe a Pitre nebo Ft de France. V ceně zpáteční letenka a přeprava 2 batožin (podpalubní do 23 kg a příruční do 10 kg).

⇆ Pointe a Pitre - Guadeloupe (z Prahy) 12.889,- kč kalendář

⇆ Ft de France - Martinik (z Prahy) 12.889,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.