Air France - JAR ↔ levné letenky Praha - Johannesburg 13.791,- kč

Trošičku v pozadí, ovšem neméně zajímavý je tarif z Prahy na levné letenky do Johannesburgu. Ať už se chystáte do Jihoafrické Republiky za obchodním či turistickým cílem, akční spoj od Air France je nyní trefa do černého! Za cenu 13.791,- kč včetně tax a poplatků jsou teď v systému připraveny zpáteční lety Praha - Johannesburg.

Dostupnost: Výhodnou nabídku na levné letenky do Jihoafrické Republiky podporuje široká škála termínů. V tuto chvíli si zabookujete letenky do Johannesburgu na období od 24. února až do 30. května. Hlavně lety tam jsou v dostatečné zásobě. S termíny na zpáteční lety je to o něco horší, ale při včasné rezervaci není problém nakombinovat ideální let.

Jak poletíme? Odlety z českého letište Praha Václav Havel jsou podmíněny mezipřistáním na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Odtud se dále pokračuje již na O R Tambo International Arpt, Johannesburg, Jihoafrická republika. Zpáteční let je veden na stejné lince.

Tip: Pojďme si zmapovat celkovou aktuální situaci v kategorii levné letenky Johannesburg. Poslední nabídka se nesla v duchu Saudi Airlines a datuje se dokonce až k 23. říjnu loňského roku, cena cca 9 tisíc patřila mezi ty lepší, ovšem odlétalo se z Říma, což nevyhovovalo všem letenkářům. Celkově tyto letenky z Prahy pod 14 tisíc kč můžete objednávat vůbec poprvé za poslední dobu.

↔ Johannesburg - JAR (z Prahy) 13.791,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.