Air France ⇆ Indonésie - levné letenky Bali z Prahy 14.971,- kč

Utekly vám dubnové akční lety na Bali od Qatar Airways? Nezoufejte! Pro nejrychlejší zájemce chtějíc letět opět levně do Indonésie z Prahy je tu další šance! Tentokrát to je ve výprodeji dopravce Air France. Zpáteční levné letenky Denpasar Bali z Prahy od francouzských aerolinek pořídíme včetně tax a poplatků za 14.971,- kč.

Výprodejem označujeme tarif, který v systému disponuje značným omezeným počtem letenek. Je tedy jasné, že dlouhé rozhodování při rezervaci letenky nám uzavře bránu k výhodné ceně. Aktuální akční letenky na Bali z Česka pod 15 tisíc kč si zabukujte na poslední datumy v období od 2. června 2015 do 12. července 2015.

Detaily akčního letu do Indonésie: Na tarifu se kromě Air France podílí také KLM a Garuda. Letíte z Prahy přes Paříž a Singapur na letiště Denpasar Bali  Ngurah Rai Arpt (DPS) Indonésie. Zpátky opět Bali - Singapur - Paříž - Praha.

Tip na závěr: Tyto levné letenky na Bali ulovíte jen v případě bleskové rezervace volného termínu. Vzhledem k již vyprodaným konkurenčním tarifům je to nyní poslední aktuální možnost pro zlevněný let do Denpasar Bali z Česka.

⇆ Bali - Indonésie (z Prahy) 14.971,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.