Air France ⇆ Francie - levné letenky Lyon z Prahy (a zpět) 2.123,- kč

Balíček levných letenek má i Air France. Výjmečně evropský let od francouzské aerolinky může směřovat kam jinam, než do Francie. Především vyznavači historie uvítají nové levné letenky do Lyonu z Prahy. Zpáteční linka od Air France je po dlouhé době zase výhodnější. Letenky Praha - Lyon a zpět si teď koupíte v akci za 2.123,- kč.
Při manuálním vyhledání letenky bychom mohli narazit na ještě o cca stovku lepší cenu, to nám ale zdaleka neposkytne tolik možností, jako při výběru levné letenky Lyon z akčního kalendáře. Je to dáno daleko širším rozmezím volných termínů. Vždyť se aktuálně takto dají pořídit na dobu od 2. září 2015 do 31. ledna 2016.

Co nabízí Air France pro české zákazníky chtějíc letět do Francie z Prahy kromě příznivé ceny? Je to přímý let! Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) Česko s příletem na letiště Lyon Saint Exup... (LYS) Francie. Trasa Praha - Lyon trvá hodinu a 40 minut. Zpáteční let z Lyonu do Prahy je v ceně!

Tip: Levné letenky do Francie nyní nejsou jen Lyon. Alternativně se za rozumné peníze dopravíme letecky z Prahy i do Paříže (od 2.156,- kč - Easyjet, Transavia), Nantes (2.340,- kč Volotea), Bordeaux (2.885,- kč Volotea, Air Austral). Další letenky Nice, Toulouse a Marseille, Montpellier, Strasburgu už svou cenou za zpáteční let z Prahy překračují 4 tisíce. V případě zájmu nám neváhejte napsat na náš facebook.

⇆ Lyon - Francie (z Prahy) 2.123,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.