Air France - Francie - levné letenky do Paříže z Prahy 3.530,- kč

Za jednotnou cenu 3.530,- kč i s poplatky si nyní můžete zaletět také z Prahy do Paříže a to bez lowcost letenky. Lety patří do tarifu akční letenky do Paříže od Air France. Jedná se o zpáteční letenky, takže máte v ceně také zpáteční let Paříž - Praha.

Kdy je možno vydat se s Air Francie do Paříže z Prahy? Klikem na odkaz pro rezervaci letenky se vám zobrazí kalendář na levné letenky Paříž s volnými vybranými lety od 12. června až do 31. prosince. Chcete li letenky do Francie na červen, musíte si pospíšit, protože v tomto měsíci je akčních letenek nejméně. V červenci je letenek o něco málo více a od srpna už je na výběr opravdu široka paleta termínů.

Popis letu - lety probíhají v režii francouzských aerolinek Air France. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Let Praha - Paříž trvá 1 hodinu a 50 minut, stejně jako zpáteční z Paříže do Prahy.

Upozornění: i když jsou zpáteční levné letenky do Paříže z Prahy v nabídce s mnoha termíny, neznamená to, že budou k mání až do vyprodání. Akce bude za pár dní ukončena, takže je potřeba bookovat co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Paříž - Francie

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.