Air France - Francie - levné letenky do Paříže z Prahy 3.530,- kč

Za jednotnou cenu 3.530,- kč i s poplatky si nyní můžete zaletět také z Prahy do Paříže a to bez lowcost letenky. Lety patří do tarifu akční letenky do Paříže od Air France. Jedná se o zpáteční letenky, takže máte v ceně také zpáteční let Paříž - Praha.

Kdy je možno vydat se s Air Francie do Paříže z Prahy? Klikem na odkaz pro rezervaci letenky se vám zobrazí kalendář na levné letenky Paříž s volnými vybranými lety od 12. června až do 31. prosince. Chcete li letenky do Francie na červen, musíte si pospíšit, protože v tomto měsíci je akčních letenek nejméně. V červenci je letenek o něco málo více a od srpna už je na výběr opravdu široka paleta termínů.

Popis letu - lety probíhají v režii francouzských aerolinek Air France. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Let Praha - Paříž trvá 1 hodinu a 50 minut, stejně jako zpáteční z Paříže do Prahy.

Upozornění: i když jsou zpáteční levné letenky do Paříže z Prahy v nabídce s mnoha termíny, neznamená to, že budou k mání až do vyprodání. Akce bude za pár dní ukončena, takže je potřeba bookovat co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Paříž - Francie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.