Air France - Francie - levné letenky do Marseille 2.804,- kč

***update - doplněn kalendář*** Naplánovat si letní romantický výlet do hlavního města Provence, jakožto druhého největšího města Francie aktuálně umožňuje francouzská aerolinka Air France, která po akčních letech Praha - Paříž a zpět za 2.674,- kč uvolňuje zajímavé ceny letenek také pro lety do Marseille. Ty startují na ceně 2.804,- kč i s poplatky za zpáteční lety.

Termíny: V platnosti jsou volné letenky do konce měsíce října bez omezení délky pobytu. Kalendář s volnými lety bude zveřejněn dodatečně. Zatím si vystačíme s tipem na zpáteční levné letenky Marseille z Vídně na příkladový letní termín v měsíci červenec.

Info k letu: Prioritou je kromě výhodné ceny a odletu z Prahy také přímé spojení Praha - Marseille a zpět. Odlety probíhají z letiště Praha Václav Havel s příletem na letiště Marseille Provence Arpt, Marseille, Francie. Doba letu je necelá dvouhodinka.

Tip: Marseille není jediné město, kam lze teď naplánovat zajímavý let. Další levné letenky do Francie z Prahy se nesou opět na křídlech Air France. Akční lety do Paříže za 2.674,- kč jsou na odkazu níže.

Ubytování: Ať už pro Marseille či Paříž seženete nocování výhodněji na webu booking.com. Nemáte-li ještě nic zajištěno, stojí to za zhlednutí. Odkaz zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.