Air France - Francie - levné letenky do Marseille 2.804,- kč

***update - doplněn kalendář*** Naplánovat si letní romantický výlet do hlavního města Provence, jakožto druhého největšího města Francie aktuálně umožňuje francouzská aerolinka Air France, která po akčních letech Praha - Paříž a zpět za 2.674,- kč uvolňuje zajímavé ceny letenek také pro lety do Marseille. Ty startují na ceně 2.804,- kč i s poplatky za zpáteční lety.

Termíny: V platnosti jsou volné letenky do konce měsíce října bez omezení délky pobytu. Kalendář s volnými lety bude zveřejněn dodatečně. Zatím si vystačíme s tipem na zpáteční levné letenky Marseille z Vídně na příkladový letní termín v měsíci červenec.

Info k letu: Prioritou je kromě výhodné ceny a odletu z Prahy také přímé spojení Praha - Marseille a zpět. Odlety probíhají z letiště Praha Václav Havel s příletem na letiště Marseille Provence Arpt, Marseille, Francie. Doba letu je necelá dvouhodinka.

Tip: Marseille není jediné město, kam lze teď naplánovat zajímavý let. Další levné letenky do Francie z Prahy se nesou opět na křídlech Air France. Akční lety do Paříže za 2.674,- kč jsou na odkazu níže.

Ubytování: Ať už pro Marseille či Paříž seženete nocování výhodněji na webu booking.com. Nemáte-li ještě nic zajištěno, stojí to za zhlednutí. Odkaz zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.