Air France - Francie - letenky Praha - Paříž a zpět 2.674,- kč

Zdatnou konkurenci Easyjet nízkorozpočtovým letům z Prahy do Paříže vytváří francouzská letecká společnost Air France ve spolupráci s prodejcem letenek pelikán. Připomeňme si, že druhého prosince byla zveřejněna nabídka právě na lowcost lety do Paříže s Easyjet, které startovaly na ceně 2.332,- kč. Což byla cena za zpáteční letenky Praha - Paříž včetně poplatků.

Air France přináší klasický tarif zpáteční levné letenky Paříž za cenu 2.674,- kč i s poplatky, samozřejmě z Prahy. Nespornou výhodou pro výběr letenky do Francie s Air France je široká škála termínů v období od 7. ledna 2014 až do 31. srpna 2014, kde platí stejné ceny po všechny dny (oranžové zbarvené).

Něco málo informací k akčnímu letu do Paříže na křídlech Air France: Odlétá se z pražského letiště Václav Havel Praha (dříve Ruzyně), Česká Republika, přímým letem na letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie. Spoj Praha - Paříž trvá cca hodinu a půl. Stejně tak i zpět.

Tip: Srovnávání obou tarifů necháváme na vás. Abyste se k druhé akci nemuseli složitě proklikávat, umístily jsme vám obě varianty pro rezervaci levné letenky do Paříže z Prahy na konec článku. Individuálně poradit i jiný let do Paříže než z Prahy vám můžeme na facebooku, nebojte se nám napsat.

Ubytování: Nocleh v Paříži seženete aktuálně od 497,- kč za osobu. Více na booking.com.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.