Air France - Čína - levné letenky do Šanghaje z Prahy 11.890,- kč

Když jde cena letenky směrem dolů, jsme tady abychom vás informovali. Zrovna tak se děje v případě aktuálních levných letů do Číny z Prahy, kde přebírá trumfy francouzská letecká společnost Air France se zařazením akčního hitu - levné letenky do Šanghaje z Prahy a zpět za 11.890,- kč, která oproti akci z 28. srpna naskýtá ještě o 740,- kč levnější cenu.

Nejlepší bude porovnat si obě ještě stále platné letenkové akce. Letenky do Šanghaje z přechozí akční nabídky (odkaz zde) jsou k dostání za cenu 12.630,- kč s Aeroflot na říjen až únor 2014 - update: cena se bohužel navýšila - teď pořídíte letenky Šanghaj na lince s Aeroflot za 13.340,- kč samozřejmě s poplatky a zpáteční letenkou v ceně.

Teď už dáváme prostor akci, kvůli které vlastně vznikl tento tip. Další zpáteční levné letenky Čína konkrétně do Šanghaje se specializací odletů z Prahy jak už bylo řečeno, přichází od národního leteckého přepravce Air France. Jsou to levné letenky do Šanghaje s cenou 11.890,- kč na bohaté termíny od 4. listopadu do 26. března 2014.

Zajímají vás podrobnosti letu? Pakliže ano, pak vězte, že poletíte z letiště Praha Václav Havel Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s velmi krátkým mezipřistáním na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie a příletem na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína. Stejně i zpět.

Souhrn podrobností a výhody: kromě ještě levnější letenky nabízí tato akce velmi krátké mezipřistání, které se při cestě tam pohybuje kolem hodiny, při letu zpět, kolem tří hodin. Tyto levné letenky do Šanghaje mají kalendář s volnými termíny do Číny na kompletně celou zimu. Nabídka je platná jen pár dní, rezervujte!

- rezervace letenky Šanghaj - Čína 11.890.- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.