Air France - Čína - levné letenky do Pekingu z Prahy 11.766,- kč

Po měsíci můžeme opět přivítat levné letenky do hlavního města Číny. Tentokrát jsou pro vás připraveny letenky do Pekingu z Prahy v podání Air France a za ještě lepší cenu, než u minulé akce Finnair. Objednávejte ode dneška akční letenky Praha - Peking a zpět za cenu 11.766,- kč včetně tax a poplatků.

Tento měsíc už letět levně do Číny s Air France z Prahy nestihnete, což ovšem neplatí o únoru. Letenky Peking najdete v akčním kalendáři zahrnující období od 1. února až do 13. července 2014 a to s velmi solidním počtem volných míst. Kalendář si zobrazíte klikem na odkaz "rezervace", najdete níže.

Info k letu: Vypravuje letecká společnost Air France. Odlétá se z letiště Praha Ruzyne Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie a příletem na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Zpáteční let kopíruje identickou trasu.

Tip: Nebude na škodu si tento tarif na levné letenky do Pekingu porovnat s předchozí tarify. I když linka od Finnair a Emirates pozbyla platnosti, pro přehled na trhu co nabízela konkurence stojí za to shlédnout i tyto. K nahlednutí na všechny akce do Pekingu klikněte zde.

Peking - Čína z Prahy 11.766,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.