Air France ⇆ Brazílie - levné letenky Brasilia z Prahy 13.190,- kč

Letošní cesty do Brazílie se odehrávají v duchu fotbalového mistrovství světa. Jaké jsou nynější vyhlídky letět co nejlevněji? Jedno z měst dějiště konání MS 2014 ve fotbale je i brazilské hlavní město Brasilia. Jaká je situace pro objednání levné letenky s ohledem na časovou tíseň? Minimálně inspiraci přináší francouzská letecká společnost Air France.

Poměrně mladé město Brasilia s úchvatnou architektonickou kultúrou patřící mezi chráněné památky UNESCO se nabízí za historicky nejlepší podmínek. Jsou tu totiž obousměrné levné letenky Brasilia z Prahy za 13.190,- kč a to je cena, které pokoří cenou i poslední výhodné lety do tohoto brazilského města ze Stuttgartu (13.744,- kč).

A nyní už se dostáváme k samotnému středobodu priorit pro rezervaci levné letenky do Brazílie a tím je dostupnost volných datumů. Abyste se zorientovali, vězte že je k mání kalendář a v něm termíny od 14. dubna do 13. října 2014. Kalendář s akčními letenkami Brasilia jsou pod linkem na konci článku. Dovolujeme si také připomenout období konání fotbalového MS od 12.6. do 13.7. i přímo v tomto hlavním městě Brazílie.

Máte na cestu náročnější požadavky? Pak by vám akční letenky do Brasilia s Air France mohly vyhovovat. Ptáte se proč? Linka kromě historicky nejlepší ceny, odletu z letiště Praha včetně zpáteční cesty obsahuje pouze jedno kratší mezipřistání na Paříž Charles De Gaule... (CDG) Francie (2 až 4 hodiny) s příletem na letiště Brasilia Intl A... (BSB) Brazílie. Zpáteční let z Brasilia vede opět do Prahy.

Tip: Jelikož se akce vyjímá, můžeme se stoprocentní jistotou říci, pakliže promeškáte aktuální akční letenky do metropole Brazílie z našeho hlavního města za cca 13 tis kč, na další si počkáte pěknou řádku dnů. Při návštěvě města nevynechejte Palácio do Planalto, Paranoá Lake, další. Jiné alternativy letenek na chystající se fotbalové MS 2014, které už je za dveřmi, vám poradíme na facebooku.

⇆ Brasilia - Brazílie z Prahy 13.190,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.