Air France ⇆ Aljaška - levné letenky Anchorage a Fairbanks 14.724,- kč

akce levné letenky Aljaška - Anchorage, FairbanksVyhlížíte levné letenky na Aljašku? Jsou tady! Rok a půl trvalo, než se do této země objevil výhodný letenkový tip nastupujíc za tarif Icelandair. Nová várka je tentokrát pro odlet z Mnichova a Norimberku. Na výběr máte buď levné letenky do Anchorage za 14.724,- kč nebo letenky do Fairbanks už za 14.990,- kč.

Tyto zpáteční letenky Aljaška spadají pod dopravce Air France a rezervovat si je můžete do 8. října, čili ještě nějakých osm dní s dneškem. Abyste splnili cenové podmínky, leťte do Anchorage nebo Fairbanks nejpozději 23. června 2016 s pobytem max. 3 měsíce. Příklady rezervace levné letenky najdete na přelom května a června.

Níže jsou kompletní kalendáře. Vzhledem k tomu, že tarif může být stažen velmi rychle z nabídky, nezbývá ani minuta na kvap. Zvýhodněné letenky do Fairbanks nebo Anchorage na Aljašce tak bookujte bez odkladu. Odkazy odkrývají 4 varianty zpátečních letů, mrkněte na ně. Dopravit se do Norimberku lze např. přes Student Agency nebo vlakem společnosti Ecolines už za 735,- kč. U Mnichova to je obdobné. Více na našem FB.

⇆ Anchorage - Aljaška (z Norimberku) 14.724,- kč kalendář

⇆ Anchorage - Aljaška (z Mnichova) 14.990,- kč kalendář

⇆ Fairbanks - Aljaška (z Norimberku) 14.990,- kč kalendář

⇆ Fairbanks - Aljaška (z Mnichova) 15.090,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.