Air France ⇆ Aljaška - levné letenky Anchorage a Fairbanks 14.724,- kč

akce levné letenky Aljaška - Anchorage, FairbanksVyhlížíte levné letenky na Aljašku? Jsou tady! Rok a půl trvalo, než se do této země objevil výhodný letenkový tip nastupujíc za tarif Icelandair. Nová várka je tentokrát pro odlet z Mnichova a Norimberku. Na výběr máte buď levné letenky do Anchorage za 14.724,- kč nebo letenky do Fairbanks už za 14.990,- kč.

Tyto zpáteční letenky Aljaška spadají pod dopravce Air France a rezervovat si je můžete do 8. října, čili ještě nějakých osm dní s dneškem. Abyste splnili cenové podmínky, leťte do Anchorage nebo Fairbanks nejpozději 23. června 2016 s pobytem max. 3 měsíce. Příklady rezervace levné letenky najdete na přelom května a června.

Níže jsou kompletní kalendáře. Vzhledem k tomu, že tarif může být stažen velmi rychle z nabídky, nezbývá ani minuta na kvap. Zvýhodněné letenky do Fairbanks nebo Anchorage na Aljašce tak bookujte bez odkladu. Odkazy odkrývají 4 varianty zpátečních letů, mrkněte na ně. Dopravit se do Norimberku lze např. přes Student Agency nebo vlakem společnosti Ecolines už za 735,- kč. U Mnichova to je obdobné. Více na našem FB.

⇆ Anchorage - Aljaška (z Norimberku) 14.724,- kč kalendář

⇆ Anchorage - Aljaška (z Mnichova) 14.990,- kč kalendář

⇆ Fairbanks - Aljaška (z Norimberku) 14.990,- kč kalendář

⇆ Fairbanks - Aljaška (z Mnichova) 15.090,- kč kalendář

Letecké společnosti