Air France + Aeroflot ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy 10.896,- kč

Naplánujte si levný let do New Yorku! Po prosincové akci Turkish Airlines se ujímá štafety letenek za Atlantik z Prahy také francouzská letecká společnost Air France a ruská Aeroflot a opět snižujeme cenu. Praha - New York a zpět od Air France si koupíme už za 10.896,- kč. Konkurenční Aeroflot nabízí tyto spoje včetně tax a poplatků za 11.605,- kč.

Dostupnost: Vrhněme se na samotnou dostupnost letenek. Obě avizované akce mají kalendáře. Přesný počet volných termínů tak vidíte online. Levné letenky New York od Air France bookujte na datumy od 17. ledna (což už je za 4 dny) až do 25. června 2015. Ruská aerolinka disponuje letenkami do USA na období 21. leden až 25. březen 2015.

Rozdílnosti v době dostupnosti letenek do New Yorku od těchto dvou leteckých společností nejsou jedinou rozdílností v letech do amerického velkoměsta. Nutno ale na druhou stranu konstatovat, že v zásadě se tolik neliší. Obě akční linky mají jedno mezipřistání. První zmíněná to bere přes Brusel, druhá přes Moskvu. Čekačky nejsou nijak závratně dlouhé. Více info si nastudujte v náhledu rezervace.

Tip: Zdá se vám to málo? Nebo chcete koupit letenky do New Yorku za ještě lepší cenu? Řešením je počkat si na chybný tarif, který se občas u nějaké aerolinky zrodí. Pakliže chcete zmapovat další levné letenky do USA, mrkněte zde. Vyplatí se teď také plánovat let do Washingtonu nebo Seattlu.

⇆ New York - USA (z Prahy - Air France) 10.896,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Aeroflot) 11.605,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.