Air France + Aeroflot ⇆ USA - levné letenky New York z Prahy 10.896,- kč

Naplánujte si levný let do New Yorku! Po prosincové akci Turkish Airlines se ujímá štafety letenek za Atlantik z Prahy také francouzská letecká společnost Air France a ruská Aeroflot a opět snižujeme cenu. Praha - New York a zpět od Air France si koupíme už za 10.896,- kč. Konkurenční Aeroflot nabízí tyto spoje včetně tax a poplatků za 11.605,- kč.

Dostupnost: Vrhněme se na samotnou dostupnost letenek. Obě avizované akce mají kalendáře. Přesný počet volných termínů tak vidíte online. Levné letenky New York od Air France bookujte na datumy od 17. ledna (což už je za 4 dny) až do 25. června 2015. Ruská aerolinka disponuje letenkami do USA na období 21. leden až 25. březen 2015.

Rozdílnosti v době dostupnosti letenek do New Yorku od těchto dvou leteckých společností nejsou jedinou rozdílností v letech do amerického velkoměsta. Nutno ale na druhou stranu konstatovat, že v zásadě se tolik neliší. Obě akční linky mají jedno mezipřistání. První zmíněná to bere přes Brusel, druhá přes Moskvu. Čekačky nejsou nijak závratně dlouhé. Více info si nastudujte v náhledu rezervace.

Tip: Zdá se vám to málo? Nebo chcete koupit letenky do New Yorku za ještě lepší cenu? Řešením je počkat si na chybný tarif, který se občas u nějaké aerolinky zrodí. Pakliže chcete zmapovat další levné letenky do USA, mrkněte zde. Vyplatí se teď také plánovat let do Washingtonu nebo Seattlu.

⇆ New York - USA (z Prahy - Air France) 10.896,- kč kalendář

⇆ New York - USA (z Prahy - Aeroflot) 11.605,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.