Air China ⇆ Taiwan - levné letenky Taipei z Vídně 11.229,- kč

Moderní způsob cestování přináší své ovoce. Zaměříme se opět na asijský kontinent, jelikož jako na zavolanou se v systému objevují levné letenky do Taiwanu. Proč toto označení? Je to dáno hlavně tím, že letos podobný tip zveřejňujeme poprvé - nic zajímavého pro české zákazníky nebylo. Air China a její jarní tarif na levné letenky do Taipei z Vídně dovoluje bookovat lety za cenu 11.299,- kč a to včetně zpátečního letu opět do Vídně.

Podmínky a dostupnost tarifu: Letět do Taipei je možné nejpozději 26. března s délkou pobytu maximálně 3 měsíce. Rezervace letenek do konce letních prázdnin. Chcete ukázku levné letenky do Taiwanu? Láká vás cestovat už za pár dní? Navštivte odkaz na konci článku a inspirujte se příkladovým letem do Taipei na přelomu května a června.

Jak se letí do Taiwanu? Linka společnosti Air China do Taipei představuje pro Čechy poměrně nenáročný let. Odleťte z letiště ve Vídni (VIE) Rakousko s mezipřistáním v čínském Pekingu (čekání jen 2 cca hodiny) a příletem na Taipei (TPE) Taiwan. Zpáteční let z Taiwanu opět přes Peking (čekání 2-4 hodiny) končí ve Vídni.

Tip: Vyplatí se rezervovat levnou letenku Taipei od Air China z Vídně? Zkuste si odpovědět sami. Naposledy se dalo letět z Mnichova na konci loňského roku za 13.659,- kč. Rozdíl v ceně je tedy skoro 2 a půl tisíce kč, navíc rakouské hlavní město není daleko a dostaneme se tam snadno a zalevno třeba i autem.

⇆ Taipei - Taiwan (z Vídně) 11.229,- kč rezervace