Air China ⇆ Nový Zéland - levné letenky Auckland 16.466,- kč

akce letenky Auckland - Nový ZélandLetenky s jiným místem odletu a návratu tentokrát nabízejí výhodné cestování na Nový Zéland. Letenky za lepší peníze většinou pramenící z osekaných palivových poplatků přináší Air China. Leťte do Aucklandu ze švýcarského Curychu a vracejte se do Londýna, zaplatíte pouhých 16.466,- kč!

Tady jsou podmínky: Posledním dnem v měsící vyprší poslední možnost jak si objednat open jaw letenku na Nový Zéland od Air China. Uvažovat můžete nad letem do Aucklandu s nejpozdějším odletem 27. března. Zvládnete-li to, zůstaňte v zemi až na tři měsíce! Na konci článku najdete kompletní kalendář s levnými letenkami Nový Zéland s termíny od 27. března až do 18. června 2016, termínů je hromada!

Ostatní neméně důležité informace k letu - Přesný itinerář cesty je následující: Ženeva  →  Frankfurt  Lufthansa  ->  Frankfurt  →  Peking  Air China  ->  Peking  →  Auckland  Air China  <-  Auckland  →  Peking  Air China  <-  Peking  →  Londýn  Air China. Batožiny příruční 10 kilo + podpalubní do 23 kilogramů.

Jistě vás zajímá, jak se dopravit k doletu do Švýcarska a potom z Londýna. Postup je následující. Jednosměrnou letenku Praha - Curych koupíte za cenu od 1.420,- kč od společnosti Aegean Airlines (není nutno navštívit stránku dopravce, letenku si lze vyhledat i přes vyhledávač výše). Z Londýna pák létají do Prahy, Brna i Ostravy nízkonákladovky Ryanair a Wizz Air. Jednosměrný let je k dostání zhruba od pětistovky. Suma sumárum, celková cesta z Česka na Nový Zéland řešená kompletně letecky výjde za nejideálnější konstalace na necelých 18.500,- kč a to už se vyplatí!

⇆ Auckland (z Ženevy, zpět Londýn) 16.466,- kč kalendář

navazující doplňkové lety:

→ Curych - Švýcarsko (z Prahy) od 1.420,- kč dopravce

→ Praha - Česko (z Londýna) od 500,- kč dopravce

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.