Air China ⇆ Macau - levné letenky Macau z Vídně (a zpět) 12.530,- kč

Po necelých čtyrech měsících se usmálo štěstí i na české turisty toužící za cestou do největšího centra hazardu na světě. Monopol v levných letenkách do Macau si tak trochu neotřesitelně drží Air China. Nové obousměrné akční letenky jsou opět s odlety z Vídně. Parádně se oznamuje, že cena oproti minulé akci ještě o trochu klesla! Z 12.852,- kč to je 12.530 korun včetně tax a poplatků.

Akce v podstatě plynuje navazuje na tu předchozí. Značná část termínů s letenkami do Macau od dubna do listopadu 2016 už vzala za své a tak se hodí nový kalendář pro výběr levné letenky. Ten je tady a pokrývá období od 10. září 2015 až 31. leden 2016. Jak si vybrat ten správný termín? Přece včasnou rezervací!

Do Macau patřící od roku 1999 pod Čínu se dostanete letem z Vídně přes Peking (čekání na další spoj hodinu až pět) do Macau (MKM). Akční lety vypravuje Air China. Zpáteční linka z Macau do Vídně udává stejný let.

Ještě o 3 stovky levnější letenky do Macau než posledně tu budou opět jen chvíli. Přišli totiž v akčním balíčku čínského dopravce, jenž se zaměřil i na Taipei, Bangkok, Tokio, Manila a Singapur. Trváte na navštěvě města hazardu a nemá to být Las Vegas? Volba je jasná! Skončením akce cena zase poroste.

⇆ Macau - Macau (z Vídně) 12.530,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.