Air China ⇆ Macau - levné letenky Macau z Vídně 12.852,- kč

Za hazardem se už nějaký ten pátek necestuje jenom do Las Vegas! Co se týká obratu, už ho hravě strčí do kapsy City of Dreams, neboli v překladu město snů! Poznejte i vy ráj všech hráčů s nádechem luxusu - Macau. Bývalou portugalskou kolonii, jenž se nalézá cca 65 km od HongKongu a je ve správě Číny lze poctit svou návštěvou za levný peníz při odletu z Vídně.

Leťte z rakouské, nám blízké metropole a zaplaťte za levné letenky Macau pouhých 12.852,- kč samozřejmě i včetně zpátečního letu! Leťet levně na Macau z Vídně a nebrat to přes HongKong, odkud se tradičně do Macau vypravují lodě, je mimo tento případ otázka štěstí, jelikož takové letenky nejsou rutinou a získat je lze jedině výjměčně až vůbec.

To už se dostáváme k otázce dostupnosti volných termínů. Levné letenky Macau z Vídně vám pro snadný výběr volného místa servírujeme s kalendářem. Rezervujte teď na termín v období od 2. duben až 28. listopad 2015. Nejvíce míst je k mání na duben a květen. U termínů na červen až listopad sebou budete muset hodit - řešením je okmažitá rezervace.

Akční lety do Macau vypravuje letecká společnost Air China. Odlety jsou plánovány z letiště Vídeň Vienna Intl Arp... (VIE) s kratším mezipřistáním na Peking  Beijing Capital... (PEK) Čína a příletem na letiště Macau Arpt (MFM). Zpátky opět Macau - Peking a konečná ve Vídni.

Tip: Máte-li rádi hazardní zábavu, rozšiřte si své obzory o hráčský svět a skvělou zábavu, která vás v Macau čeká. Někteří možná nevědí, že kasina v Las Vegas již v roce 2014 měli 7x menší obrat, než kasina v Macau. Levné letenky do Macau jsou tak ideální příležitostí, jak si okusit na vlastní kůži takovou atmosféru a možná i vyhrát pohádkovou sumu.

⇆ Macau - Macau (z Vídně) 12.852,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.