Air China ⇆ Jižní Korea - levné letenky Čedžu (zpáteční) 11.451,- kč

akce letenky Jeju City - Jižní KoreaCestování je nekonečně zábavná záležitost. Objevovat nová místa, kultůry a lidi prostě jen tak neomrzí. Zvláště, naskytnou-li se k návštěvě opravdové perličky. Názornou ukázkou budiž levné letenky na Čedžu. Jihokorejský ostrov přezdívaný jako jihokorejská Havaj je dostupný za extra nízkou cenu z maďarské budapešti. Rezervujte si zpáteční letenky Čedžu (Jeju City) za 11.451,- korun českých.

Za dobu naší pětileté existence představujeme levné letenky Čedžu poprvé v historii. Za zrodem výhodného tarifu stojí čínská letecká společnost Air China. Obousměrné letenky na ostrov vyhaslého žáru za jedenáct a půl si objednávejte na termíny od 19. října až po 24. březen 2016. V každém měsíci najdete čtyři volné dny pro let do Čedžu a tři až čtyři pro let z Čedžu.

Pozor! Návraty z ostrova Čedžu nevedou do Budapešti, jelikož se vracíte do Vídně a to je dobrá zpráva. Letenky do Jeju City od Air China se také charakterizují mezipřistáním v Pekingu a to i při zpátečním letu (pauza dvě až pět hodin).

Tipy k rezervaci levné letenky na ostrov Čedžu. Pro snadnou dopravu do Budapešti (místo odletu) volte autobusy Eurolines. Dostát vás při zpátečním letu z Vídně zvládnou i České Dráhy. Přehled posledních levných letenek Jižní Korea najdete tady.

⇆ ostrov Čedžu - Jižní Korea 11.451,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety