Air China - Filipíny - levné letenky Manila 12.740,- kč

Zajímavý akční tip na levné letenky na Filipíny připravily čínské národní aerolinky Air China. Momentálně jsou k dispozici levné letenky Manila, hlavního to města Filipín s odletem z italského Říma za cenu 12.740,- kč včetně tax a poplatků na vybrané data od 15. Listopadu do 26. Února 2013 při aktuální rezervaci letenky. V ceně je také zpáteční letenka z Manily do Mnichova.

Levné lety na Filipíny (lety tam) jsou však kromě vybraných termínů kompletně vyprodány. Poslední volné levné letenky Manila jsou ještě k dispozici na Listopad. Levné lety zpět jsou kromě Ledna dostupné na všechy uvedené termíny. Aktuální volné levné letenky na Filipíny naleznete pod odkazem na rezervaci. Let aerolinií Air China do Manily má odlet z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na letišti Beijing Capital Arpt, Peking, Čína ( 4hod 55 min) a příletem na letiště Ninoy Aquino Intl, Manila, Filipíny. Lety zpět z Ninoy Aquino Intl, Manila, Filipíny s mezipřistáním opět v Pekingu a příletem na letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: A jak se dopravit levně do Říma a z Mnichova? Můžete využít buď lowcost letenky, nebo si zarezervovat mezinárodní autobusovou jízdenku (v pravém bloku stránek). Levné letenky na Filipíny patří mezi velmi žádané, poslední termíny na levné letenky budou tedy velmi rychle rozebrány. Máte-li zájem, doporučujeme s rezervací letenek neotálet.

Online rezervace levné letenky Manila (Filipíny)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.