Air China - Čína - levné letenky Peking 8.990,- kč

Nyní již přichází na řadu dnes ráno avizované další levné letenky do Číny. Ráno jsme vám tedy představili tip na zvýhodněné letenky z Prahy do Chongqing za 12tis. kč - k nalezení zde, nyní jsou tu ale levné letenky také do Pekingu. Nevadí li vám let z dánské Kodaně, můžete si vybírat akční letenky do Pekingu za bomba cenu 8.990,- kč i s poplatky. V ceně je započtena také zpáteční letenka z Pekingu do Kodaně.

Nehledejte levnou letenku do Číny, je to zbytečné, k akci je totiž připraven letový kalendář, z kterého si velmi snadno zabookujete výše uvedené akční letenky, stačí kliknout na odkaz pro rezervaci levné letenky a můžete vybírat. Aktuálně je možnost bookovat letenky do Pekingu na termíny od 1. září 2013 až do 27. prosince 2013.

Informace k letu: levné lety do Číny probíhají v tarifu leteckého přepravce Air China s odletem z Copenhagen Arpt, Kodaň, Dánsko, mezipřistáním na letišti Arlanda Arpt, Štokholm, Švédsko (1h 45min) a příletem na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Totéž u zpátečního letu.

Tip: termínů pro levný let do Pekingu s Air China je relativně dost na každý měsíc, i tak je ovšem potřeba objednávat letenky neprodleně, protože akce bude dostupna po velmi krátkou dobu. Nevíte jak do Kodaně? Zpáteční letenku Praha - Kodaň si lze objednat již od dvou a půl tisíc korun, nejlépe od Norwegian Air, nebo České Aerolinie, k dohledání i přes náš vyhledávač levných letenek.

Kromě tarifu Air China tady máme zpáteční akční letenky do Pekingu také z Vídně za cenu 12.790,- kč (Austrian Airlines - termíny srpen až prosinec). Oba příklady naleznete níže.

- rezervace letenky Peking - Čína 8.990,- kč (zpáteční, z Kodaňe)

- rezervace letenky Peking - Čína 12.790,- kč (zpáteční, z Vídně)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.