Air Canada - USA - levné letenky Boston z Vídně 11.900,- kč

Hned z rána se nám mezi akčními lety objevil nový zajímavý tarif na rezervaci levné letenky do USA. Má ho na starosti aerolinka Air Canada. která se mezi výhodnými nabídkami objevuje po delší době. Jsou tady levné letenky do Bostonu s odletem z blízké Vídně za příjemnou cenu 11.900,- kč včetně tax a poplatků. Do ceny je zahnuta i zpáteční letenka Boston - Vídeň.

Výběr letenky do Bostonu se provádí z akčního kalendáře. K dnešnímu dni jsou dostupné levné letenky do Bostonu z Vídně ve vybraných dnech v období od  3. listopadu až do 31. března 2014. Není problém vybrat levné letenky na každý měsíc v tomto období. Snad je únor je co se týká akčních letenek do Bostonu z Vídně o něco málo skromnější, ale není problém si teď vybrat!

Informace k letům - vypravuje letecká společnost Air Canada. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada a příletem na letiště Logan Intl Arpt, Boston, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let má mezipřistání na letišti O Hare Intl Arpt, Chicago, (USA) a přílet opět na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Po několika možnostech rezervace levné letenky do USA (New York, Chicago) z minulého týdne nám tu dnes přibyla možnost aktuální rezervace levné letenky Boston s odletem z Vídně za cenu, kteřá se určitě řadí mezi ty lepší. Odlet z Vídně je vyhovující pro většinu obytel ČR. Platí až do vyprodání.

Online rezervace levné letenky Boston (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.