Air Canada - USA - levné letenky Boston z Vídně 11.900,- kč

Hned z rána se nám mezi akčními lety objevil nový zajímavý tarif na rezervaci levné letenky do USA. Má ho na starosti aerolinka Air Canada. která se mezi výhodnými nabídkami objevuje po delší době. Jsou tady levné letenky do Bostonu s odletem z blízké Vídně za příjemnou cenu 11.900,- kč včetně tax a poplatků. Do ceny je zahnuta i zpáteční letenka Boston - Vídeň.

Výběr letenky do Bostonu se provádí z akčního kalendáře. K dnešnímu dni jsou dostupné levné letenky do Bostonu z Vídně ve vybraných dnech v období od  3. listopadu až do 31. března 2014. Není problém vybrat levné letenky na každý měsíc v tomto období. Snad je únor je co se týká akčních letenek do Bostonu z Vídně o něco málo skromnější, ale není problém si teď vybrat!

Informace k letům - vypravuje letecká společnost Air Canada. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním na Lester B Pearson Intl, Toronto, Kanada a příletem na letiště Logan Intl Arpt, Boston, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let má mezipřistání na letišti O Hare Intl Arpt, Chicago, (USA) a přílet opět na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Po několika možnostech rezervace levné letenky do USA (New York, Chicago) z minulého týdne nám tu dnes přibyla možnost aktuální rezervace levné letenky Boston s odletem z Vídně za cenu, kteřá se určitě řadí mezi ty lepší. Odlet z Vídně je vyhovující pro většinu obytel ČR. Platí až do vyprodání.

Online rezervace levné letenky Boston (USA)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.