Air Canada ⇆ Mexiko - levné letenky Mexico City (a zpět) 10.807,- kč

Levné letenky do Karibiku jsou v plném proudu, jedna aerolinka se snaží předčít zase tu druhou a tak si pojďme ukázat další těžko odolatelnou pecku! Dopravce Air Canada si chce uhájit svou pozici na trhu s letenkami z Evropy do Mexika a tak uvolnil zajímavé ceny letenek do hlavního města Mexico City při odletech z holandského Amsterdamu.

Jen 10.807,- kč vás teď může stát zpáteční levná letenka do Mexico City. Naplánovat si dobrodružnou cestu s cílem Mexiko lze nyní na termíny od 1. listopadu až do 11. března 2016. Na rezervaci takové letenky však máte čas jenom dnes (3. září)! Strávit v zemi můžete max. 3 měsíce. Absenci kalendáře nahrazujeme ukázkovou rezervací (link na konci reportu).

Rozeberme si do větších detailů podmínky letu do Mexika na křídlech kanadského dopravce Air Canada. Odlety z amsterdamského letiště nám už jsou známy. Cesta dále pokračuje přes německý Frankfurt a kanadské Toronto. (Kratší doby mezipřistání jsou přesněji uvedeny v náhledu rezervace). Přílet je veden na letiště Mexico City (MEX). Zpáteční let už vynechává zastávku ve Frankurtu a letí se tedy Mexico City - Toronto - Amsterdam.

Letět směr Mexiko z Amsterdamu? Pro všechny opravdové nadšence cestování většinou dobrá zpráva! Stihnete si však objednat levnou letenku, na což je čas do dnešní půlnoci? Ti flexibilní určitě stačí zareagovat, ti ostatní si budou muset ještě posečkat na další šanci.

⇆ Mexico City - Mexiko 10.807,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety