Air Canada ⇆ Mexiko - levné letenky Mexico City 14.343,- kč

Za poznáním Mexika se po akci Swiss Airlines lze dopravit levně také s aerolinkou Air Canada! V prvním květnovém týdnu bylo na programu dne Mexiko City s odletem z Vídně. Zpáteční letenky do hlavního města Mexika byly k mání za skvělých 15 tisíc s odletem z Vídně. Akci už odvál čas, levné letenky do Mexika od Air Canada tedy přicházejí jako na zavolanou.

S dneškem ještě šest dní tu bude příležitost k objednání levné letenky Mexico City od Air Canada, odlety ale nejsou z Vídně, ale z italského Milána, který je jako centrální dopravní uzel díky nízkorozpočtovým aerolinkám dopravitelný za jednu z nejlepších cenových podmínek vůbec. O výhodnosti letů do Mexika tedy nemůže být ani řeč. Zpátky k letenkám Mexico City z Milána. Tarif si objednáte už za 14.343,- kč.

Dostupnost: Jen pro srování. Podstatný rozdíl mezi již vyprodaným tarifem Swiss Air a současnou linkou Air Canada tu přece jenom je. Let do Mexika se Švýcarskou aerolinkou umožňoval podniknout cestu od května do října 2014, kdežto letenky Mexico City v režii kanadského dopravce je k dispozici na období od 27. srpna, takže stihnete odletět ještě na konci letních prázdnin. Návraty jsou možné do konce října. Maximální pobyt je 30 dní. Prodej bude ukončen 26. května.

Základní informace k letovému spoji do Mexika. Vypravuje Air Canada s odletem z letiště Milán (MXP) Itálie, přes kanadské Toronto, do finálního letoviska Mexico City (MEX) Mexiko. Mezipřistání nezabere déle než 4 hodinky. Zpáteční let je veden po stejné trase.

Tip: Před rezervací levné letenky Mexiko doporučujeme nahlédnout i do celé kategorie (zde), kde minimálně získáte přehled výhodných letů v historii, což vám dokonale pomůže k zmapování situace na trhu, protože letět do Mexika v běžném tarifu výjde na slušný balík.

⇆ Mexico City - Mexiko 14.343,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety