Air Canada ⇆ Kanada - levné letenky Toronto z Prahy a zpět (přímý spoj) 11.890,- kč

skce letenky Kanada - TorontoSlavit můžou také zájemci o přímé lety z Česka do Kanady. Tímto trumfem strká letecká společnost Air Canada do kapsy tarify konkurenčních aerolinií KLM a LOT Airlines. Nový spoj zaručuje přímý let z Prahy do Toronta. Za zpáteční linku zaplatíte v akci pouhých 11.890,- kč, což je obdobná cena, jakou koupíme v akci u nepřímého letu.

Datumy levného letu do Kanady nahrávají cestám příští rok. Klikněte si na odkaz "kalendář" u označení dopravce Air Canada. Zjeví se vám volné letenky s termíny od 30. května 2016 do 31. července 2016. Co dělat v případě, nechceme-li čekat s odletem do Toronta až do příštího roku? Řešení mají právě dva zmínění dopravci. Zpáteční letenky Toronto od KLM z Prahy koupíte za 11.790,- kč na prosinec až červenec. Polské aerolinie LOT disponují letenkami do Kanady z Prahy za stejnou cenu od prosince do června.

Na konci tohoto letenkového tipu najdete souhrn všech tří nabídek Praha - Toronto a zpět. Ještě bližší informace ke konkrétním linkám získáte v náhledu rezervace. Zajímají vás jiné levné letenky Kanada než dnešní trojlístek na Toronto? Sledujte tento link, brzy zveřejníme tip na akci s letenkami z našeho hlavního města do Montrealu.

⇆ Toronto - Kanada (z Prahy - Air Canada) 11.890,- kč kalendář

⇆ Toronto - Kanada (z Prahy - KLM) 11.890,- kč kalendář

⇆ Toronto - Kanada (z Prahy - LOT Air.) 11.890,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5570 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.