Air Berlin - USA - levné letenky do Chicaga 10.990,- kč

Poohližíte se po podzimmní levné letence do USA na rok 2013? Další možnost jak ušetřit nemálé peníze na letence do USA se naskýtá právě nyní v českém rezervačním systému v tarifu německých aerolinek Air Berlin. V uvedeném tarifu je možno objednávat levné letenky do Chicaga s odletem z nedalekého Krakova s cenou 10.990,- kč s taxami i poplatky. Jelikož jde o zpáteční akční letenky, je zahrnut do ceny i let zpět do Krakova (Chicago - Krakov).

Jak na levné letenky do USA? Velmi jednoduše. Pod odkazem na rezervaci levné letenky na konci této zprávy najdete letový kalendář nabízející volné akční lety Katovice - Chicago a zpět na období od 16. září do 24. října. Pozor! Všechna data nejsou dostupná, neobsazené termíny na levné letenky do Chicaga v tarifu Air Berlin jsou v letovém kalendáři označeny oranžově, klikem na vybrané si zvolíte příslušné datum letu tam i zpět.

Stručné informace k letu do Chicaga: odlétá se z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s krátkým mezipřistáním na letišti Tegel Airport, Berlín, Německo (2h 15min) a příletem na O Hare Intl Arpt, Chicago, Spojené Státy Americké. Zpáteční let je stejný, jen s kratším mezipřistáním (1h a 35min).

Tip na závěr: levné letenky do Chicaga nebudou dostupné po celou tuto dobu, nebo až do úplného vyprodání. Jedná se o akční nabídku, které zpravidla bývají dostupné jen pár dní, proto se u těchto akcí vždy vyplatí neoddalovat objednání levné letenky.

Online rezervace levné letenky Chicago - USA (Amerika)

Letecké společnosti
Oblíbené lety