Air Berlin - USA - levné letenky Chicago 11.841,- kč

Nejen obyvatelé severomoravského kraje můžou nyní využít výhodného tarifu na zpáteční levné letenky do Chicaga za cenu 11.841,- kč s odlety z polského Krakova, který je vzdálen od Ostravy cca 100km. Levné lety režíruje německá aerolinka Air Berlin. Letenky jsou dostupné v českém systému.

Dostupnost: levné letenky do USA (Chicago) si aktuálně objednáte na vymezené termíny v období od 14. října až do 31. května 2014. Do tohoto data je možné uskutečňovat pouze návraty. Nejpozdější levný let do Chicaga v tarifu s leteckým přepravcem Air Berlin je možné podniknout 9. prosince 2013.

Popis tarifu akční letenky Chicago: odlétá se z letiště Krakov, J. Paul II Balice Intl. (KRK), Polsko s mezipřistáním na Berlín / Tegel (TXL), (Německo) a příletem na Chicago O´Hare International (ORD), USA (Amerika). Lety zajišťuje letecká společnost Air Berlin.

Tip: potřebujete levné letenky do USA, ale nevyhovuje vám letět do Chicaga? Mrkněte také na aktuální možnosti levných letů do dalších města v USA. V tuto chvíli máme kromě Chicaga také levné letenky do New Yorku, San Francisca, nebo Miami.

Na tomto odkazu je aktuální přehled levné letenky do USA. Vzhledem k atraktivním cenám vybírejte levné letenky co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Chicago (USA)

Letecké společnosti
Oblíbené lety