Air Berlin - USA - levné letenky Chicago 11.841,- kč

Nejen obyvatelé severomoravského kraje můžou nyní využít výhodného tarifu na zpáteční levné letenky do Chicaga za cenu 11.841,- kč s odlety z polského Krakova, který je vzdálen od Ostravy cca 100km. Levné lety režíruje německá aerolinka Air Berlin. Letenky jsou dostupné v českém systému.

Dostupnost: levné letenky do USA (Chicago) si aktuálně objednáte na vymezené termíny v období od 14. října až do 31. května 2014. Do tohoto data je možné uskutečňovat pouze návraty. Nejpozdější levný let do Chicaga v tarifu s leteckým přepravcem Air Berlin je možné podniknout 9. prosince 2013.

Popis tarifu akční letenky Chicago: odlétá se z letiště Krakov, J. Paul II Balice Intl. (KRK), Polsko s mezipřistáním na Berlín / Tegel (TXL), (Německo) a příletem na Chicago O´Hare International (ORD), USA (Amerika). Lety zajišťuje letecká společnost Air Berlin.

Tip: potřebujete levné letenky do USA, ale nevyhovuje vám letět do Chicaga? Mrkněte také na aktuální možnosti levných letů do dalších města v USA. V tuto chvíli máme kromě Chicaga také levné letenky do New Yorku, San Francisca, nebo Miami.

Na tomto odkazu je aktuální přehled levné letenky do USA. Vzhledem k atraktivním cenám vybírejte levné letenky co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Chicago (USA)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.