Air Berlin - USA - levné letenky Chicago 11.300,- kč

Nemáte ještě levné letenky do Ameriky? Nevadí, právě nyní si zarezervujete letenky do USA, tentokrát v akci německé letecké společnosti Air Berlín, která přináší aktuální levné letenky do Chicaga za cenu 11.300,- kč včetně tax a poplatků s odletem z polského Krakova v ceně i se zpáteční letenkou Chicago - Krakov. Pojďme se blíže podívat na termíny pro možnou rezervaci akční letenky.

Kliknete-li na odkaz pro rezervaci levné letenky na konci této zprávy, zobrazí se vám kalendář s levnými letenkami do Chicaga na období od března až do června, ale nutno podotknout, že zpátečních termínů pro let již není příliš mnoho. Odlétá se z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s mezipřistáním na letišti Tegel Airport, Berlín, Německo a příletem na letiště O Hare Intl Arpt, Chicago, Spojené Státy Americké.

Dostupnost: jak už bylo řečeno výše, rozpětí termínů pro rezervaci levné letenky do Chicaga z Krakova od aerolinek Air Berlin je sice v období čtyř měsíců, volných dat je poskromnu, zvláště při vybírání termínů pro let zpět, takže se vyplatí vybírat levné letenky do USA ještě teď, kdy se to ještě dá, ale je jisté, že během pár dní, už nebude z čeho.

Ušetřete koruny nejen na letence! Ubytování - máte či nemáte? Jestli platí druhá možnost, zkoukněte aktuální přehled akčních nabídek ubytování v Chicagu se slevami až do výše 80%.

Online rezervace levné letenky Chicago (USA)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.