Air Berlin - USA - letenky Chicago, New York z Vídně 13.490,- kč

Jako na zavolanou se nám tu objevují levné letenky do USA. Pakliže jste si doposud ještě nevybrali zpáteční levné letenky z již zveřejněných tipů, nezoufejte! Přichází další várka a tentokrát je to možná to, na co jste čekali. Máme tu dva výhodné tarify, akční letenky do New Yorku a akční letenky do Chicaga s odlety z Vídně.

Oba nově zveřejněné tarify na levné letenky do USA režíruje německá letecká společnost Air Berlin. Ať už se jedná o levné letenky do New Yorku, či levné letenky do Chicaga, opro oba platí odlet ze sousedské Vídně. Letenky nyní pořídíte za jednotnou cenu 13.490,- kč (let tam i zpět).

Pojďme si udělat rozbor termínů pro obě varianty. Levné letenky New York s odlety z Vídně na křídlech Air Berlin je možné objednávat na volné termíny od 16. října až 26. března 2014. Levné letenky Chicago z Vídně pak na 16. října až 27. března, čili skoro na stejně identickou dobu.

Popis letů - Chicago: odlet z Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním Tegel Airport, Berlín, Německo a příletem na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. New York: odlet z Vídně s mezipřistáním na Tegel Airport, Berlín, Německo a příletem na John F Kennedy Intl, New York, USA. Zpáteční lety probíhají stejně.

Tip: akce je určená letenkářům plánujíc levný let do USA s prioritou necestovat daleko k místo odletu. Levné letenky ubývají před očima, takže je potřeba ihned vybírat volná data.

- online rezervace levné letenky New York (USA z Vídně)

- online rezervace levné letenky Chicago (USA z Vídně)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.