Air Berlin - USA - letenky Chicago, New York z Vídně 13.490,- kč

Jako na zavolanou se nám tu objevují levné letenky do USA. Pakliže jste si doposud ještě nevybrali zpáteční levné letenky z již zveřejněných tipů, nezoufejte! Přichází další várka a tentokrát je to možná to, na co jste čekali. Máme tu dva výhodné tarify, akční letenky do New Yorku a akční letenky do Chicaga s odlety z Vídně.

Oba nově zveřejněné tarify na levné letenky do USA režíruje německá letecká společnost Air Berlin. Ať už se jedná o levné letenky do New Yorku, či levné letenky do Chicaga, opro oba platí odlet ze sousedské Vídně. Letenky nyní pořídíte za jednotnou cenu 13.490,- kč (let tam i zpět).

Pojďme si udělat rozbor termínů pro obě varianty. Levné letenky New York s odlety z Vídně na křídlech Air Berlin je možné objednávat na volné termíny od 16. října až 26. března 2014. Levné letenky Chicago z Vídně pak na 16. října až 27. března, čili skoro na stejně identickou dobu.

Popis letů - Chicago: odlet z Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s mezipřistáním Tegel Airport, Berlín, Německo a příletem na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. New York: odlet z Vídně s mezipřistáním na Tegel Airport, Berlín, Německo a příletem na John F Kennedy Intl, New York, USA. Zpáteční lety probíhají stejně.

Tip: akce je určená letenkářům plánujíc levný let do USA s prioritou necestovat daleko k místo odletu. Levné letenky ubývají před očima, takže je potřeba ihned vybírat volná data.

- online rezervace levné letenky New York (USA z Vídně)

- online rezervace levné letenky Chicago (USA z Vídně)

Letecké společnosti