Air Berlin ⇆ USA (Florida) - levné letenky Miami z Krakova 13.299,- kč

Cesta na oblíbenou Floridu trochu jinak? Především obyvatele severomoravského regionu budou zajímat další levné letenky do Miami, tentokrát z polského Krakova. Zpáteční lety na Floridu jsou právě teď ve výprodeji už za 13.299,- kč v tarifu německých aerolinek Air Berlin.

Dostupnost: Označení "ve výprodeji" používáme jen u letenkové příležitosti s nutnou neodkladnou rezervací. Dokážete-li splnit tyto parametry, jenž podléhají i doporučovaným letenkám na Floridu z Krakova, čtěte dále. Do USA (Miami) se z tohoto nedalekého města (myšleno turisty ze severu potažmo východu republiky) dostanete v termínech od počátku listopadu do konce března bez omezení pobytu. Níže je ukázka rezervace levné letenky do Miami na únor.

Detaily letu do Spojených Států Amerických s Air Berlin: Dá se letět Krakow ⇆ Miami / West Palm Beach / Ft Lauderdale i ve variantě letenky Miami z Krakova s návratem do Vídně. Rozdíl je zhruba 180,- kč. Vypíchnout bychom chtěli i velmi krátké mezipřistání v Berlíně (pouhá hodina).

Tip: Doprodejové letenky na West Palm Beach jsou jako dělané například pro Ostraváky, kteří namusejí za takovým tarifem zbytečně cestovat do Prahy nebo jinam. V každém případě teď nabízejí ještě levné letenky Miami aerolinky Air France. Zpáteční lety z Vídně stojí 12.240,- kč. KLM má Praha - Miami a zpět za 16.790,- kč a Condor dokonce 19.390,- kč. Více k Miami zde nebo na našem FB.

⇆ Miami - USA (z Krakova, zpět Vídeň) 13.299,- kč rezervace

⇆ Miami - USA (z Krakova) 13.2498,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.