Air Berlin ⇆ USA (Florida) - levné letenky Miami z Krakova 13.299,- kč

Cesta na oblíbenou Floridu trochu jinak? Především obyvatele severomoravského regionu budou zajímat další levné letenky do Miami, tentokrát z polského Krakova. Zpáteční lety na Floridu jsou právě teď ve výprodeji už za 13.299,- kč v tarifu německých aerolinek Air Berlin.

Dostupnost: Označení "ve výprodeji" používáme jen u letenkové příležitosti s nutnou neodkladnou rezervací. Dokážete-li splnit tyto parametry, jenž podléhají i doporučovaným letenkám na Floridu z Krakova, čtěte dále. Do USA (Miami) se z tohoto nedalekého města (myšleno turisty ze severu potažmo východu republiky) dostanete v termínech od počátku listopadu do konce března bez omezení pobytu. Níže je ukázka rezervace levné letenky do Miami na únor.

Detaily letu do Spojených Států Amerických s Air Berlin: Dá se letět Krakow ⇆ Miami / West Palm Beach / Ft Lauderdale i ve variantě letenky Miami z Krakova s návratem do Vídně. Rozdíl je zhruba 180,- kč. Vypíchnout bychom chtěli i velmi krátké mezipřistání v Berlíně (pouhá hodina).

Tip: Doprodejové letenky na West Palm Beach jsou jako dělané například pro Ostraváky, kteří namusejí za takovým tarifem zbytečně cestovat do Prahy nebo jinam. V každém případě teď nabízejí ještě levné letenky Miami aerolinky Air France. Zpáteční lety z Vídně stojí 12.240,- kč. KLM má Praha - Miami a zpět za 16.790,- kč a Condor dokonce 19.390,- kč. Více k Miami zde nebo na našem FB.

⇆ Miami - USA (z Krakova, zpět Vídeň) 13.299,- kč rezervace

⇆ Miami - USA (z Krakova) 13.2498,- kč rezervace

Letecké společnosti