Air Berlin ⇆ Thajsko - levné letenky Phuket z Prahy (a zpět) 13.623,- kč

Tohle se vyplatí nepropásnout! Vychutnejte si nádherné pláže ostrova Phuket levněji než kdy předtím! Ostrov zábavy a nekonečných pláží vychází obvykle na více peněz než cesta do komerčnějšího Bangkoku. O to více nám vykouzil úsměv na tváři tarif německých aerolinek Air Berlin. Zpáteční levné letenky Phuket teď zakoupíte za 13.623,- kč při odletech z české metropole!

Je tak trochu narušena tradice levných letů na Phuket, která vždy obvykle platila, letělo-li se z Vídně jako v případě spojů Etihad. Výjimkou byly dubnové letenky na Phuket od Aeroflotu, cena za zpáteční linku z Prahy se ale šplhala k patnácti tisícům korun.

To nejsou všechny dobré zprávy představující tarif na levné letenky do Thajska z Česka od Air Berlin Do karet nám hraje i široká paleta volných termínů pokrývající i hlavní turistickou sezónu. Ať už byste rádi letěli první školní měsíc nebo až příští rok, nebude to problém. Stačí si teď objednat akční letenky na Phuket na období 8. září 2015 až duben 2016.

Takto dobré podmínky pro absolvování trasy Praha - Phuket a zpět se naskytnou málokdy a toho je potřeba využít. Spoj obsahuje mezipřistání v Berlíně a Abu Dhabí a kromě Air Berlin asistuje i Etihad Airways. Více info v náhledu. Máme tipy i na letenky Bangkok v několika verzích. Čekujte náš facebook.

⇆ Phuket - Thajsko (z Prahy) 13.623,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.