Air Berlin - Španělsko ↔ levné letenky do Barcelony z Vídně 2.750,- kč

Po ukončení leteckých spojů do Barcelony z Prahy maďarské nízkonákladovky Wizz Air už nejlevnější letenky z Prahy do tohoto španělského města nekoupíte. Naštěstí se dají najít i jiné varianty, které nám let do Španělska nijak výrazně neprodraží. Takové jsou i zpáteční akční letenky Barcelona z nedaleké Vídně za přívětivou cenu 2.750,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Objednávejte už nyní, termíny ubývají vskutku před očima. K mání byla celá škála termínů od poloviny května do 29. prosince 2014. V tomto období je tam ovšem pořádná výluka. Levné letenky Barcelona na palubách Air Berlin v měsících červen až září nekoupíte. Pro tyto účely nám může posloužit letenky do Barcelony z Prahy za 3.850,- kč, ale o tom až níže. Alternativa s odletem z Vídně ukrývá pod rezervačním odkazem volná místa, prohlédněte si je.

Rádi byste podrobnější informace k letu? Tady jsou. Z Vídně do Barcelony s Air Berlin poletíte přímo! Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Stejně probíhá i zpáteční let Barcelona - Vídeň. Doba letu činí 2 hodiny a 15 minut.

Tipy na závěr? Jaké jsou tedy možnosti objednání levné letenky do Barcelony? Z Vídně za 2.750,- kč na mimosezónní letní termíny s Air Berlín, případně v sezónním období poletíte za stejné či obdobné peníze z Vídně např. s Vueling Airlines (o letenku si napište, nebo si je najděte přes náš vyhledávač letenek). Cestující májící zájem letět do Španělska z Prahy, nechť šáhnou po tarifu Českých Aerolinií s cenou za zpáteční lety 3.850,- kč. Odkazy níže. Více info vám rádi poskytneme na našem fb.

↔ Barcelona - Španělsko z Vídně 2.750,- kč rezervace

↔ Barcelona - Španělsko z Prahy 3.850,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety