Air Berlin - Španělsko ↔ levné letenky do Barcelony z Vídně 2.750,- kč

Po ukončení leteckých spojů do Barcelony z Prahy maďarské nízkonákladovky Wizz Air už nejlevnější letenky z Prahy do tohoto španělského města nekoupíte. Naštěstí se dají najít i jiné varianty, které nám let do Španělska nijak výrazně neprodraží. Takové jsou i zpáteční akční letenky Barcelona z nedaleké Vídně za přívětivou cenu 2.750,- kč včetně poplatků.

Dostupnost: Objednávejte už nyní, termíny ubývají vskutku před očima. K mání byla celá škála termínů od poloviny května do 29. prosince 2014. V tomto období je tam ovšem pořádná výluka. Levné letenky Barcelona na palubách Air Berlin v měsících červen až září nekoupíte. Pro tyto účely nám může posloužit letenky do Barcelony z Prahy za 3.850,- kč, ale o tom až níže. Alternativa s odletem z Vídně ukrývá pod rezervačním odkazem volná místa, prohlédněte si je.

Rádi byste podrobnější informace k letu? Tady jsou. Z Vídně do Barcelony s Air Berlin poletíte přímo! Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s příletem na letiště Barcelona Arpt, Barcelona, Španělsko. Stejně probíhá i zpáteční let Barcelona - Vídeň. Doba letu činí 2 hodiny a 15 minut.

Tipy na závěr? Jaké jsou tedy možnosti objednání levné letenky do Barcelony? Z Vídně za 2.750,- kč na mimosezónní letní termíny s Air Berlín, případně v sezónním období poletíte za stejné či obdobné peníze z Vídně např. s Vueling Airlines (o letenku si napište, nebo si je najděte přes náš vyhledávač letenek). Cestující májící zájem letět do Španělska z Prahy, nechť šáhnou po tarifu Českých Aerolinií s cenou za zpáteční lety 3.850,- kč. Odkazy níže. Více info vám rádi poskytneme na našem fb.

↔ Barcelona - Španělsko z Vídně 2.750,- kč rezervace

↔ Barcelona - Španělsko z Prahy 3.850,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.