Air Berlin - Španělsko - Baleáry - levné letenky Palma Mallorca 2.990,- kč

Na oblíbenou Mallorcu si aktuálně objednáte levné letenky z německého Mnichova za slušnou cenu 2.990,- kč včetně tax a poplatků a to v českém rezervačním systému k dispozici v letovém kalendáři, kde vidíte aktuální přehled volných dnů pro rezervaci levné letenky na Mallorcu. V ceně je i zpáteční letenka z Palma Mallorca do Mnichova. Akční tarif probíhá v režii letecké společnosti Air Berlin.

Kliknete-li na odkaz pro rezervaci levné letenky na Mallorcu, zobrazí se vám levné letenky na Mallorcu s termíny od 1. března 2013 až do 29. dubna. Jako příklad rezervace levné letenky Palma Mallorca budiž uvedeno například datum 17. - 22. dubna. Odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s příletem na letiště Palma Mallorca Arpt, Palma Mallorca, Španělsko.

Akční letenky na Mallorcu budou v nabídce ještě pár dnů, takže je nyní skutečně nejvyšší čas si vybrat ten ideální termín pro let na největší španělský ostrov na Baleárách. Co se týká dopravy do německého Mnichova, mrkněte na odkaz letenky Mnichov, nebo si rezervujte mezinárodní autobusovou jízdenku (v pravém bloku stránek). Akční ubytování na Mallorce hledejte tady.

Online rezervace levné letenky Palma Mallorca (Španělsko - Baleáry)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.