Air Berlin - Španělsko - Baleáry - levné letenky Palma Mallorca 2.990,- kč

Na oblíbenou Mallorcu si aktuálně objednáte levné letenky z německého Mnichova za slušnou cenu 2.990,- kč včetně tax a poplatků a to v českém rezervačním systému k dispozici v letovém kalendáři, kde vidíte aktuální přehled volných dnů pro rezervaci levné letenky na Mallorcu. V ceně je i zpáteční letenka z Palma Mallorca do Mnichova. Akční tarif probíhá v režii letecké společnosti Air Berlin.

Kliknete-li na odkaz pro rezervaci levné letenky na Mallorcu, zobrazí se vám levné letenky na Mallorcu s termíny od 1. března 2013 až do 29. dubna. Jako příklad rezervace levné letenky Palma Mallorca budiž uvedeno například datum 17. - 22. dubna. Odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s příletem na letiště Palma Mallorca Arpt, Palma Mallorca, Španělsko.

Akční letenky na Mallorcu budou v nabídce ještě pár dnů, takže je nyní skutečně nejvyšší čas si vybrat ten ideální termín pro let na největší španělský ostrov na Baleárách. Co se týká dopravy do německého Mnichova, mrkněte na odkaz letenky Mnichov, nebo si rezervujte mezinárodní autobusovou jízdenku (v pravém bloku stránek). Akční ubytování na Mallorce hledejte tady.

Online rezervace levné letenky Palma Mallorca (Španělsko - Baleáry)

Letecké společnosti
Oblíbené lety