Air Berlin ⇆ Rusko (Sibiř) - levné letenky Jakutsk (zpáteční) 10.239,- kč

akce letenky Jakutsk - Sibiř - RuskoHledáte k návštěvě extrémní místa? Máme pro vás skvělý tip! Máte rádi opravdovou zimu? Zaleťte si na sibiř! V rezervačních systémech lze naleznout levné letenky Jakutsk, jenž se pyšní titulem nejchladnější velkoměsto světa! Tento ojedinělý tip vzniká díky akční tarifu společnosti Air Berlin, plánovat tak můžeme cestu s letenkami na Sibiř z Mnichova a zpět za 10.239,- korun!

Dostupnost: Levné letenky na Sibiř vám představujeme premiérově, ono taky ne každý touží letět do takto chladné oblasti, každopádně poznání vládne světem a výhodný let do Jakutsku si své zájemce určitě najde. Pro ty platí následující: Let pod záštitou Air Berlin vedoucí přes Moskvu vypravuje Siberia Airlines. Skromný počet volný míst dává šanci k rezervaci zajímavé letenky do ruského města na období 5. listopad až 26. březen 2016.

Konkrétní kapacity vám prozradí kalendář. Cena kolem deseti tisíc je revoluční. Například letuška nabízí zpáteční letenky na Sibiř od cca 30 tisíc. Jakutsk - město postavené na věčné půdě - Hermafrostu, za takto výhodných podmínek navštívíme prvně, což je hozená rukavice dobrodruhům majíc za cíl zcestovat co nejvíce nevšedních míst. Ubytování v Jakutsku najdete na booking.com.

⇆ Jakutsk - Rusko - Sibiř (z Mnichova) 10.239,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety