Air Berlin - Kuba - levné letenky Varadero z Vídně 13.547,- kč

Děláte si zálusk na cestu na největší ostrov v Karibiku? Žádostem na levné lety vyhověla německá aerolinka Air Berlin, jsou tu levné letenky na Kubu! Zaknihujte si v českém systému letenky na 25km úzký poloostrov Varadero, lemovaný nádhernými plážemi. Zpáteční levné letenky Varadero jsou k dispozici za cenu 13.547,- s odletem z výborně dostupné Vídně!

Dobrá zpráva je velké rozmezí, po které je možné levné letenky do Varadera rezervovat. Tarif Air Berlin pro levné lety na Kubu je dostupný od srpna do dubna za předpokladu nynější rezervace letenky. Konkrétní příklad bookingu levné letenky na Kubu (Varadero) najdete pod odkazem na konci zprávy.

Popis letu: vypravuje Air Berlin. Odlétá se z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko s  krátkým mezipřistáním na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo a příletem na letiště Juan Gualberto Gomez Arpt, Varadero, Kuba. Totéž u cesty zpět.

Tip: je potřeba jednat neprodleně! Nečekejte s rezervací levné letenky Varadero, takto zajímavé lety navíc s odletem z Vídně bývají velmi rychle rozprodány. Období letů je sice velké, ale volných letenek minimum, tak si pospěšte!

Online rezervace levné letenky Varadero (Kuba)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.