Air Berlin - Island - levné letenky Reykjavík 5.535,- kč

Tak po delší době se dočkávají i cestovatelé vyhlížejíc levné letenky na Island, byť to nění s odletem z Prahy, jsou tu akční letenky do Reykjavíku za cenu 5.535,- kč s taxami i poplatky. Letět v akci za jednotnou cenu 5.535,- kč je možno ze dvou německých měst, z Düsseldorfu, nebo Hamburgu. V ceně jsou započteny i zpáteční letenky.

Akční lety na Reykjavík pořádá letecká společnost Air Berlin. Levné letenky do Reykjavíku s odletem z Düsseldorfu je možné zaknihovávat na vybrané dny od 2. června do 22. července. Levné letenky do Reykjavíku s odletem Hamburgu je možné objednávat na vybrané dny od 21. července do 19. srpna.

Výhodou je, že obou variant levných letenek na Island se jedná o přímé lety. Rozhodnete li se pro lety z Düsseldorfu, poletíte z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo s příletem na Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island a zpět. Vyberete li si variantu s odletem z Hamburgu, poletíte z letiště Fuhlsbuettel Arpt, Hamburk, Německo s příletem na Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island.

Tip: zvažujete li objednání tarifu Air Berlin levné letenky na Island, bookujte neprodleně. Island v akci tady nebyl delší dobu a díky přímým letům z německých letišť se oba tarify řadí mezi atraktivní. Vyplatí se tedy pospíšit si.

- online rezervace levné letenky Reykjavík - Island (z Düsseldorfu)

- online rezervace levné letenky Reykjavík - Island (z Hamburgu)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.