Air Berlin - Island - levné letenky Reykjavík 5.535,- kč

Tak po delší době se dočkávají i cestovatelé vyhlížejíc levné letenky na Island, byť to nění s odletem z Prahy, jsou tu akční letenky do Reykjavíku za cenu 5.535,- kč s taxami i poplatky. Letět v akci za jednotnou cenu 5.535,- kč je možno ze dvou německých měst, z Düsseldorfu, nebo Hamburgu. V ceně jsou započteny i zpáteční letenky.

Akční lety na Reykjavík pořádá letecká společnost Air Berlin. Levné letenky do Reykjavíku s odletem z Düsseldorfu je možné zaknihovávat na vybrané dny od 2. června do 22. července. Levné letenky do Reykjavíku s odletem Hamburgu je možné objednávat na vybrané dny od 21. července do 19. srpna.

Výhodou je, že obou variant levných letenek na Island se jedná o přímé lety. Rozhodnete li se pro lety z Düsseldorfu, poletíte z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo s příletem na Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island a zpět. Vyberete li si variantu s odletem z Hamburgu, poletíte z letiště Fuhlsbuettel Arpt, Hamburk, Německo s příletem na Reykjavik Keflavik Intl Arpt, Reykjavik, Island.

Tip: zvažujete li objednání tarifu Air Berlin levné letenky na Island, bookujte neprodleně. Island v akci tady nebyl delší dobu a díky přímým letům z německých letišť se oba tarify řadí mezi atraktivní. Vyplatí se tedy pospíšit si.

- online rezervace levné letenky Reykjavík - Island (z Düsseldorfu)

- online rezervace levné letenky Reykjavík - Island (z Hamburgu)

Destinace
Letecké společnosti