Air Berlin ⇆ Francouzská riviéra - levné letenky Nice (a zpět) 2.400,- kč

akce letenky Azurové PobřežíNemáte rádi dovolenou "jen tak na oko"? Vydejte se na putování po Francouzské riviéře! Zpáteční letenka na Azurové pobřeží z Vídně se nyní opět dostala na zajímavou cenu. Tradičně se o to zasloužila německá aerolinka Air Berlin, která momentálně produkuje letenky do Nice za 2.400,- kč. Jak už víme, díky výbornému spojení Česka s metropolí Rakouska se přímý let na Azurové pobřeží stává hodně oblíbeným.

Dostupnost nám hraje do karet. Kromě nadšenců, kteří by chtěli cestovat například ještě teď v zimě, budou potěšeni i ti, co budou chtít levné letenky před počátkem hlavní turistické sezóny. V srpnu je to v Nice a na celé Francouzské riviéře hodně rušné. Cestovní období k letenkám na pobřežní pás jižní Francie je 7. leden až 10. červen 2016.

Doplňkové informace k tarifu levné letenky Nice od Air Berlin za spolupráce dceřiné lowcost Niki Luftfahrt. Letíte přímým spojem z letiště ve Vídni (VIE) na letiště Nice Cote D Azur Arp... (NCE). V ceně přeprava příruční batožiny. Zajímají vás jiné levné letenky do Francie? Sledujte tuto stránku.

 

⇆ Nice - Azurové pobřeží (z Vídně) 2.400,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety