Air Baltic ⇆ Pobaltí - zpáteční letenky z Prahy: Estonsko, Litva, Lotyšsko 4.150,- kč

Vyberte si jednu z pobaltských zemí pyšnících se památkami unesco! Je tu dlouho očekáváná akce s podtextem jak navštívit za výhodných podmínek Estonsko, Litvu nebo Lotyšsko při odletech z naši vlasti a neutratit přitom více než je nutné. K tomu nám poslouží dnes zrozené akční letenky od Air Baltic.

Lotyšská aerolinka vydala do rezervačních systémů tyto tarify s odlety z Prahy (zpáteční linka). Levné letenky Palanga (Litva), Talinn (Estonsko), Vilnius (Litva), Riga (Lotyšsko). Ceny se pohybují od 4.150,- kč až 4.250,- kč. V této částce jsou zahrnuty veškeré poplatky + přeprava příručního a podpalubního zavazadla.

Jak čerpat levné letenky do Pobaltí: Jako vždy při takové akci postupujte výberem termínu přes kalendář (odkazy jsou na konci reportu), který vám ani v tomto případě nebude odepřen. Cestovní období pro lety do zmíněných zemí a měst připadá na začátek školního roku. Nabízí se hromada termínů do všech destinací Estonsko, Litva a Lotyšsko) na září a říjen.

⇆ Talinn - Estonsko (z Prahy) 4.150,- kč kalendář

⇆ Vilnius - Litva (z Prahy) 4.150,- kč kalendář

⇆ Palanga - Litva (z Prahy) 4.250,- kč kalendář

⇆ Riga - Lotyšsko (z Prahy) 4.250,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.