AFRIKA za 3.406,- kč !!! Iberia ⇆ Alžírsko - levné letenky Alžír 3.406,- kč

Zpáteční letenky do největšího státu Afriky pod tři a půl tisíce kč? Podlamují se vám kolena z tak neuvěřitelně nízké ceny? Tak čtěte dále a vychutnejte si i vy cestu, která se nenaskýtá každý den! Levné letenky do Afriky pod tuto částku jsme tady ještě neměli, ptáte se z čeho pramení? Za drtivě nízkou cenou stojí chybný fare španělské letecké společnosti Iberia, ale teď už je čas odkrýt podrobnosti samotné akce.

Nejen že jde aktuálně o nejlevnější lety do Afriky, vůbec poprvé se týká Alžírska. Za cenu 3.406,- kč máte šanci ještě dnes objednávat zpáteční levné letenky Alžír (hlavní metropole Alžírska) s odletem z německého Mnichova včetně všech tax a poplatků.

Dostupnost: Otázku dostupnosti tarifu levné letenky Alžírsko vám dokonce odhalí kalendář, který v sobě (opět opakujeme, k dnešnímu dni) zahrnuje spoustu termínů. Zaknihujte si levné letenky Alžír s odletem z nedalekého německého města na termíny od 9. dubna 2015 do 27. ledna 2016. Poznámka: odlety z Alžíru na září už jsou vyprodány.

Specifikace letu do Alžírska: Odlety z německého letiště v Mnichově - Munich Intl Arp... (MUC), vypravuje španělská Iberia s přestupem v Madridu, kde se dlouho neohřejete, protože brzy pokračujete k přistání na Alžír Houari Boumedie... (ALG) Algeria. A zpátky z Alžíru do Mnichova? Žádné změny nečekejte.

Tip: Proč letět do Alžíru? Samozřejmě rozhodující faktor je cena. Kdy se vám podařilo ulovit letenky do Afriky za takovou cenu, přiznejte se :-) ale město samotné má co nabídnout. Alžír je významný přístav s dvěma miliony obyvatel na pobřeží Středozemního moře. O samotných zážitcích se potom s námi podělte na facebooku.

⇆ Alžír - Alžírsko 3.406,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety