AFRIKA za 3.406,- kč !!! Iberia ⇆ Alžírsko - levné letenky Alžír 3.406,- kč

Zpáteční letenky do největšího státu Afriky pod tři a půl tisíce kč? Podlamují se vám kolena z tak neuvěřitelně nízké ceny? Tak čtěte dále a vychutnejte si i vy cestu, která se nenaskýtá každý den! Levné letenky do Afriky pod tuto částku jsme tady ještě neměli, ptáte se z čeho pramení? Za drtivě nízkou cenou stojí chybný fare španělské letecké společnosti Iberia, ale teď už je čas odkrýt podrobnosti samotné akce.

Nejen že jde aktuálně o nejlevnější lety do Afriky, vůbec poprvé se týká Alžírska. Za cenu 3.406,- kč máte šanci ještě dnes objednávat zpáteční levné letenky Alžír (hlavní metropole Alžírska) s odletem z německého Mnichova včetně všech tax a poplatků.

Dostupnost: Otázku dostupnosti tarifu levné letenky Alžírsko vám dokonce odhalí kalendář, který v sobě (opět opakujeme, k dnešnímu dni) zahrnuje spoustu termínů. Zaknihujte si levné letenky Alžír s odletem z nedalekého německého města na termíny od 9. dubna 2015 do 27. ledna 2016. Poznámka: odlety z Alžíru na září už jsou vyprodány.

Specifikace letu do Alžírska: Odlety z německého letiště v Mnichově - Munich Intl Arp... (MUC), vypravuje španělská Iberia s přestupem v Madridu, kde se dlouho neohřejete, protože brzy pokračujete k přistání na Alžír Houari Boumedie... (ALG) Algeria. A zpátky z Alžíru do Mnichova? Žádné změny nečekejte.

Tip: Proč letět do Alžíru? Samozřejmě rozhodující faktor je cena. Kdy se vám podařilo ulovit letenky do Afriky za takovou cenu, přiznejte se :-) ale město samotné má co nabídnout. Alžír je významný přístav s dvěma miliony obyvatel na pobřeží Středozemního moře. O samotných zážitcích se potom s námi podělte na facebooku.

⇆ Alžír - Alžírsko 3.406,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.