Aeroflot - Vietnam - levné letenky Hanoj z Prahy 14.270,- kč

***update - doplněn kalendář září až říjen*** Okusit nejzachovalejší a nejkrásnější ukázku francouzské koloniální metropole můžeme nyní díky letecké společnosti Aeroflot! Jsou tu levné letenky do Hanoje, hlavního města Vietnamu. Zabookujte si aktuální tarif Aeroflot na zpáteční levné letenky Hanoj s odletem z Prahy za 14.270,- kč s taxami i poplatky a včetně zpáteční letenky Hanoj - Praha.

Termíny: nejsou to akční letenky, nýbrž vybrané termíny na levné letenky, které jsme vyhledali za vás. Letenky levně do Hanoje si tak například objednáte již na příští měsíc, nebo i říjen. Od listopadu cena letenky do Vietnamu (Hanoj) již mírně stoupá, ale jen nepatrně. My si však doporučujeme vždy nejlevnější letenky, v tomto případě na září a říjen.

Popis letu: poletíte s leteckou společností Aeroflot s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s možným delším mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Přilétá se na letiště Noibai Arpt, Hanoj, Vietnam. Zpět již s krátkým mezipřistáním.

Tip: na konci článku najdete odkazy pro rezervaci zpáteční levné letenky do Hanoje z Prahy na září a říjen. Nebudou-li vám dané možnosti vyhovovat, nechte si levné letenky do Vietnamu doporučit přímo na míru, stačí nám napsat na facebook.

- rezervace levné letenky Hanoj - Vietnam 14.270,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.