Aeroflot - Vietnam - levné letenky Hanoj z Prahy 14.270,- kč

***update - doplněn kalendář září až říjen*** Okusit nejzachovalejší a nejkrásnější ukázku francouzské koloniální metropole můžeme nyní díky letecké společnosti Aeroflot! Jsou tu levné letenky do Hanoje, hlavního města Vietnamu. Zabookujte si aktuální tarif Aeroflot na zpáteční levné letenky Hanoj s odletem z Prahy za 14.270,- kč s taxami i poplatky a včetně zpáteční letenky Hanoj - Praha.

Termíny: nejsou to akční letenky, nýbrž vybrané termíny na levné letenky, které jsme vyhledali za vás. Letenky levně do Hanoje si tak například objednáte již na příští měsíc, nebo i říjen. Od listopadu cena letenky do Vietnamu (Hanoj) již mírně stoupá, ale jen nepatrně. My si však doporučujeme vždy nejlevnější letenky, v tomto případě na září a říjen.

Popis letu: poletíte s leteckou společností Aeroflot s odletem z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s možným delším mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Přilétá se na letiště Noibai Arpt, Hanoj, Vietnam. Zpět již s krátkým mezipřistáním.

Tip: na konci článku najdete odkazy pro rezervaci zpáteční levné letenky do Hanoje z Prahy na září a říjen. Nebudou-li vám dané možnosti vyhovovat, nechte si levné letenky do Vietnamu doporučit přímo na míru, stačí nám napsat na facebook.

- rezervace levné letenky Hanoj - Vietnam 14.270,- kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety