Aeroflot - Vietnam - levné letenky do Hanoje z Prahy 13.370,- kč

Není tomu tak dávno, kdy byla po delší době uvedena aktualita na akční letenky do Hanoje ve Vietnamu. Jelikož se cena za zpáteční letenky Praha - Hanoj opět snížila o nějakých 900,- kč, uvádíme nově zveřejněný tarif. Levné letenky Hanoj z Prahy jsou teď k připraveny k rezervaci za cenu 13.370,- kč i s poplatky.

Akci má na starosti stejně jako v předchozím případě ruská letecká společnost Aeroflot. Vybírejte si zpáteční levné letenky do Hanoje z Prahy z kalendáře. Naskytne se vám tak možnost provést rezervaci levné letenky v termínech od 22. října až do 29. ledna 2014. Data v kalendáři označeny oranžově jsou neobsazená, klikem na zvolené datum můžete ihned letenku zabookovat.

Popis trasy: Akční lety do Vietnamu z Prahy vypravuje letecká společnost Aeroflot. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Přílet je na Noibai Arpt, Hanoj, Vietnam. Za stejných podmínek jsou uskutečňovány i zpáteční lety.

Tip: vzhledem k menší frekvenci výhodných nabídek na levné letenky do Vietnamu je v případě zájmu o tyto lety potřeba začít okmažítě jednat. Předchozí tip na letenky do Hanoje z 22. srpna byl uveden téměř po dvou letech od posledního, je tedy jasné, že příležistostí pro zaknihování takto levné letenky a ještě s odletem z Prahy se každý den nenaskytne, vybírejte tedy rychle!

- online rezervace levné letenky Hanoj - Vietnam 13.370,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety