Aeroflot - Vietnam - levné letenky do Hanoje z Prahy 13.370,- kč

Není tomu tak dávno, kdy byla po delší době uvedena aktualita na akční letenky do Hanoje ve Vietnamu. Jelikož se cena za zpáteční letenky Praha - Hanoj opět snížila o nějakých 900,- kč, uvádíme nově zveřejněný tarif. Levné letenky Hanoj z Prahy jsou teď k připraveny k rezervaci za cenu 13.370,- kč i s poplatky.

Akci má na starosti stejně jako v předchozím případě ruská letecká společnost Aeroflot. Vybírejte si zpáteční levné letenky do Hanoje z Prahy z kalendáře. Naskytne se vám tak možnost provést rezervaci levné letenky v termínech od 22. října až do 29. ledna 2014. Data v kalendáři označeny oranžově jsou neobsazená, klikem na zvolené datum můžete ihned letenku zabookovat.

Popis trasy: Akční lety do Vietnamu z Prahy vypravuje letecká společnost Aeroflot. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Sheremetyevo Arpt, Moskva, Rusko. Přílet je na Noibai Arpt, Hanoj, Vietnam. Za stejných podmínek jsou uskutečňovány i zpáteční lety.

Tip: vzhledem k menší frekvenci výhodných nabídek na levné letenky do Vietnamu je v případě zájmu o tyto lety potřeba začít okmažítě jednat. Předchozí tip na letenky do Hanoje z 22. srpna byl uveden téměř po dvou letech od posledního, je tedy jasné, že příležistostí pro zaknihování takto levné letenky a ještě s odletem z Prahy se každý den nenaskytne, vybírejte tedy rychle!

- online rezervace levné letenky Hanoj - Vietnam 13.370,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.