Aeroflot - USA - levné letenky Washington z Prahy 14.776,- kč

Po včerejších tipech na extra levné letenky do USA (New York) se dne podíváme také na zpáteční levné letenky do Washingtonu s odlety z Prahy. Na ruku nám jde nová akce v českém systému ruské letecké společnosti Aeroflot, která operuje na lince Praha - Washington a zpět. V návaznosti na premiérové levné letenky do Washingtonu si je nyní zabookujete včetně tax a poplatků za cenu 14.776,- kč.

Jelikož je akcí v tuto chvíli opravdu hodně, nebude chybět letový kalendář ani zde. Budete-li vybírat levné letenky Washington již dnes, naskytne se vám výběr volných termínů z období od 18. září až do 27. března 2014. Klikněte na odkaz pro rezervaci a zobrazte si online stav volných levných letů do USA (Washington) s odletem z Prahy.

Informace k letu: odlétá se z letiště Praha / Letiště Václava Havla (PRG), Česká Republika, s mezipřistáním na letišti Moskva / Šeremetěvo (SVO), Rusko. Přílet je na letiště Washington / Dulles Intl (IAD), USA. Zpáteční lety z Washingtonu kopírují stejnou trasu.

Tip: pakliže už nějaký ten čas monitorujete letenky do Washingtonu, víte, že akční letenky, navíc s odlety z Prahy se nedají pořídit každý den, je tedy nejlepší doba pro booking tarifu.

- rezervace levné letenky Washington - USA 14.776,- kč (z Prahy)

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.