Aeroflot - USA - levné letenky Washington z Prahy 14.776,- kč

Po včerejších tipech na extra levné letenky do USA (New York) se dne podíváme také na zpáteční levné letenky do Washingtonu s odlety z Prahy. Na ruku nám jde nová akce v českém systému ruské letecké společnosti Aeroflot, která operuje na lince Praha - Washington a zpět. V návaznosti na premiérové levné letenky do Washingtonu si je nyní zabookujete včetně tax a poplatků za cenu 14.776,- kč.

Jelikož je akcí v tuto chvíli opravdu hodně, nebude chybět letový kalendář ani zde. Budete-li vybírat levné letenky Washington již dnes, naskytne se vám výběr volných termínů z období od 18. září až do 27. března 2014. Klikněte na odkaz pro rezervaci a zobrazte si online stav volných levných letů do USA (Washington) s odletem z Prahy.

Informace k letu: odlétá se z letiště Praha / Letiště Václava Havla (PRG), Česká Republika, s mezipřistáním na letišti Moskva / Šeremetěvo (SVO), Rusko. Přílet je na letiště Washington / Dulles Intl (IAD), USA. Zpáteční lety z Washingtonu kopírují stejnou trasu.

Tip: pakliže už nějaký ten čas monitorujete letenky do Washingtonu, víte, že akční letenky, navíc s odlety z Prahy se nedají pořídit každý den, je tedy nejlepší doba pro booking tarifu.

- rezervace levné letenky Washington - USA 14.776,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.